رشد قارچ گونه موسسه های خیریه غیرقانونی درآمل
13 خرداد 1398 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل با اشاره به اينكه نبود صحت و سلامت در فعاليت هاي برخي از اين موسسه هاي خيريه، سبب از بين رفتن اعتماد مردم مي شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل درجلسه شورای اداری گفت :  برخي از دوستان تاريخ را مورد بررسي قرار دهند ، در نجف و کربلا و عراق و کشورهاي ديگر ، مرجعيت تبليغ مي شود ولی در زندگي حضرت امام حتي يکبار تبليغ نمي بينيد .

وی ادامه داد : امام به وظايف خود عمل مي کرد ، ما يک وظيفه داريم کردار و مردمداري امام به مردم در زندگي مان بايد نقش آفريني کنيم ، در شبهاي قدر قرآن به سر گرفتيم بايد قرآن را نصب العين خود قرار دهيم .

وی ادامه داد : به يُمن برکت امام راحل و خون شهدا است که امروز من و شما برسر ميز در حال خدمت هستيم ، وامام عزیز به وظیفه خود عمل کرد به رضایت رب العالمین وشما مدیران باید رفتار وکردار ومنش ومردمداری امام رادر سرلوحه کارتان قراربدهید .

امام جمعه آمل با تاکید براینکه گرانی کمر مردم را خم کرده است عنوان داشت : گراني و معيشت مردم انصافاً بيداد مي کند ، بازار تحت کنترل نيست ، مردم مشکل دارند که بايد کارهاي بهتري انجام داد تا به چشم مردم بيايد و مردم دلگرم شوند .

مرتضوي با اشاره به اینکه موسسات غیرقانونی خیریه قارچ گونه درشهر در حال رشد هستند گفت : يکي از مشکلات شهر آمل مؤسسات خيريه در شهرستان مي باشد ، به نام ائمه پولهايي را از مردم جمع مي کنند و معلوم نيست در کجا خرج مي شوند ، ساماندهي بعضي از مؤسسات که نياز به بررسي و پيگيري دارد که وظيفه همه ما و شما دوستان مي باشد .

وی تاکید کرد : هرکسی از خانه اش قهرکرده موسسه خیری را بازمی کنند واز مردم پول می گیرد ومعلوم نیست این پولها صرف چه کارهای می شود

وی با اشاره به اينكه نبود صحت و سلامت در فعاليت هاي برخي از اين موسسه هاي خيريه، سبب از بين رفتن اعتماد مردم مي شود

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0