بانک ایده‌های خلاقانه حجاب و عفاف راه‌اندازی می‌شود
12 تیر 1391 ، دیدگاه 0
مدیر تنظیم الگوها و انتظام خانواده ریاست جمهوری از راه‌اندازی بانک ایده‌های خلاقانه با موضوع عفاف و حجاب در تابستان امسال خبر داد.

رابعه امامی‌رضوی در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: راه‌اندازی بانک ایده‌های خلاقانه از طریق رایزنی با نخبه‌های علمی و فرهنگی در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه سراسر کشور در حوزه گسترش و ترویج عفاف و حجاب در دستور کار مرکز امور زنان قرار گرفته و از تابستان امسال آغاز می‌شود.

وی تاکید کرد: در حوزه عفاف و حجاب تالیفات و مقالات کمی داریم هرچند در سالهای اخیر کتاب‌هایی در این حوزه منتشر شده اما کافی نیست و ما هنوز افراد نخبه در زمینه موضوع زنان را شناسایی نکرده‌ایم.

امامی با اشاره به اینکه این بانک امکان تجمیع نظرات و ایده‌های افراد نخبه و صاحب‌نظر را فراهم می‌کند افزود: بیشتر مقالات و نظرات حوزه عفاف و حجاب به صورت پراکنده است اما با اجرای این طرح تمام ایده‌ها در یک بانک منسجمی گردآوری شده و می‌تواند مورد استفاده دست‌اندرکاران حوزه عفاف و حجاب قرار بگیرد.

مدیر تنظیم الگوها خاطرنشان کرد: ایده‌های این طرح علاوه بر اینکه می‌تواند به عنوان موضوع کرسی‌های نظریه‌پردازی، نمایش‌ها و دستورالعمل‌‌ها قرار بگیرد جلوی موازی‌‌کاری دستگاه‌ها و متولیان  این حوزه را نیز خواهد گرفت.

امامی افزود: بانک ایده‌های خلاقانه پس از تکمیل و جمع‌آوری ایده‌ها و نظرات در سامانه مرکز امور زنان در دسترس همگان قرار می‌‌گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0