فصلنامه تخصصی دستاوردهای نوین حمل ونقل منتشر شد .
23 اردیبهشت 1398 ، دیدگاه 1
این فصلنامه تخصصی (به شماره ثبت80734) که به دنبال بررسی مسائل حوزه های راه و حمل‌ونقل و مباحث ترافیکی و ایده های روزدنیادر این حوزه بوده است در اولین شماره خود که در بهار 98 به چاپ رسید با مجوز گستره پخش کشوری در تلاش است تا قدمی در جهت ارتقا این صنعت بسیار مهم بردارد و بتواند نقش موثری در این حوزه داشته باشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ این فصلنامه تخصصی (به شماره ثبت80734)  که به دنبال بررسی مسائل حوزه های راه و حمل‌ونقل و مباحث ترافیکی و ایده های روزدنیادر این حوزه بوده است  در اولین شماره خود که در بهار 98 به چاپ رسید با مجوز گستره پخش کشوری در تلاش است تا قدمی در جهت ارتقا این صنعت بسیار مهم بردارد و بتواند نقش موثری در این حوزه داشته باشد.
نسخه دوم این فصلنامه نیز در حال تدوین میباشد که انشاله در اوایل تابستان 98 نسخه دوم این مجله را به  مخاطبان خود ارایه خواهد کرد .
حمل‌ونقل یکی از صنایع بسیار مهم در دنیای امروز است که بسیاری از صنایع دیگر با آن مرتبط  بوده و بی شک صنعتی نخواهد بود که با این صنعت مهم در ارتباط نباشد و دراین فصلنامه سعی بر این بوده تا با نگاهی جامع به این صنعت فرصت ها و چالش های این حوزه را با نگاهی نو بررسی کند .
حوزه های مهم و مختلفی را میتوان در صنعت حمل‌ونقل بر شمرد که ازآن جمله میتوان به دسترسی آسان همه اقشار جامعه (حتی افراد کم توان و معلولین) به حمل و نقل عمومی ، پیاده روی و پیاده راه های امن و کاربردی ،تکنولوژی های روز این حوزه ، مباحث لجستیکی ،روانشناسی در حمل‌ونقل ، بررسی تصادفات و جاده ها  و وسایل نقلیه ایمن ، مباحث آموزشی و رفتارسازی های کاربران راه و بسیاری مسایل دیگر که در این صنعت می توان به آن پرداخت .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. حمیرضا عزیزی

    حمیرضا عزیزی

    با سلام و خدا قوت وسپاس از زحمات بسیار عالی انشاا.. ادامه داشته باشی و پشتوانه جامعه علمی و تخصصی ترافیک وحمل ونقل کشور باشد در شماره های آینده نظرات تخصصی تقدیم خواهم کرد .