کمک 750 میلیون تومانی خیرین آمل در حوزه محرومیت زدایی
23 اردیبهشت 1398 ، دیدگاه 0
همایش تکریم از سازندگان مسکن محرومین شهرستان آمل با حضور امام جمعه، فرماندهی سپاه ناحیه آمل، هیئت امنای مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج سازندگی شهرستان آمل و خیرین در تالار اهورا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، همایش تکریم از سازندگان مسکن محرومین شهرستان آمل با حضور امام جمعه، فرماندهی سپاه ناحیه آمل، هیئت امنای مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج سازندگی شهرستان آمل و خیرین در تالار اهورا برگزار شد.

خیرین آملی در این همایش، کمک 750 میلیون تومانی در حوزه محرومیت زدایی داشتند.

سرهنگ جابر عسگری فرماندهی سپاه ناحیه آمل با قدرشناسی از حضور خیرین در ماه مبارک رمضان در این همایش و با اشاره به اینکه بسیج و سپاه به ‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نهادهای کشور از ظرفیت ‌های فراوانی در عرصه‌ های مختلف از جمله عمرانی و آبادانی روستاها برخوردار هستند، اظهارکرد: توجه به روستاها در کانون برنامه‌ها و طرح‌ های فقر زدایی و رفع محرومیت قرار دارد.

علی تقی پور نایب رییس مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج سازندگی شهرستان آمل یادآورشد: بسیج نیز همانگونه که در گذشته موضوع محرومیت زدایی را دنبال می کرد، بعد از فرمایشات رهبری با جدیت بیشتری آن را پیگیری می کند.

وی در ادامه تاکید کرد: بسیج سازندگی در آمل توانسته است با کمک خیرین درسال 97 ، 8 واحد مسکونی را تحویل نیازمندان دهد و همچنین 18 واحد دیگر با پیشرفت های فیزیکی 50 تا 90 درصد را دستور کار خود دارد.

 نایب رییس مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج سازندگی شهرستان آمل عنوان داشت: درسال 98، 50 واحد دیگر را در دستور کار خود داریم که این خانه ها به مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد تحویل داده خواهد شد.

تقی پور با قدردانی از حمایت های خیرین شهرستان آمل اضافه کرد: ساخت واحدهای مسکونی با زیربنای 55 متر و با هزینه ای بین 75 تا 80 میلیون تومان می باشد.

وی گفت: مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج سازندگی شهرستان آمل در نیمه دوم سال 97 شروع به فعالیت نموده که آقایان ولی محمد غیار به عنوان رییس و بنده به عنوان نایب رییس و یدالله اکبرزاده به عنوان رییس هیات اجرایی مجمع در کنار بسیج سازندگی آمل مشغول به فعالیت هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل با بیان قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: همانگونه که محرومین با حضور پرشور خود در تمام عرصه هانشان دادند در هر شرایطی پای این نظام و انقلاب ایستاده اند، ما نیز باید با بسیج همگانی و همکاری تمامی ارگانها و سازمانها به مشکلات محرومین رسیدگی کنیم.

وی ادامه داد: اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی علاوه بر رونق روستاها و سازندگی، سبب ایجاد شور و نشاط در میان مردم مناطق محروم خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0