قدرت‌های والیبال جهان حریفان جوانان/ روی سکوی برتر حساب کردیم
19 اردیبهشت 1398 ، دیدگاه 0
عطایی با بیان اینکه در دوره فعلی از بازیکنان خوب و باکیفیتی تیم ملی سود می‌برد، گفت: اکنون تیم خوبی در اختیار داریم و این اذعان همه مدعیان بوده که قدرت والیبال ایران انکارناپذیر است.

بهروز عطایی در حاشیه گردهمایی بزرگ پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان والیبال شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: با رایزنی‌های انجام شده، کشورهای بلغارستان، ایتالیا، آلمان، اسلونی، روسیه، چین وکره جنوبی برای بازی دوستانه با تیم ملی ایران توافق کردند.

وی، زمان برگزاری بازی دوستانه با این کشورها را پس از اعلام قرعه کشی تیم‌ها و مشخص شدن حریفان ایران در مسابقات جهانی اعلام کرد و افزود: پس از مشخص شدن حریفان ایران و همگروه نبودن تیم‌های توافق شده، بازی‌های دوستانه با تیم‌هایی که توافق شده برگزار خواهد شد.

۵ مرحله اردوی تا انتخاب ترکیب نهایی

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان با اشاره به اینکه هم اکنون مرحله پایانی اردوی این تیم با حضور ۲۷ بازیکن در خانه والیبال تهران درحال برگزاری است، گفت، پنج مرحله اردوی آماده سازی برای تیم ملی تا پیش از انجام بازی‌های تدارکاتی در خرداد ماه و نیز مسابقات جهانی پیش بینی شده که درنهایت ترکیب ۱۲ نفره تیم ملی نیز مشخص خواهد شد.

عطایی، در خصوص انتخاب بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال جوانان نیز توضیح داد: برای اینکه نفرات را انتخاب کنیم، بازیکنان سال گذشته که حضور داشتند مدنظر ما بودند و اکثر نفراتی که الان دعوت شده‌اند همان بازیکنان فصل گذشته هستند، بازیکنانی که در قهرمانی آسیا هم با ما حضور داشتند.

وی اضافه کرد که البته ۳ بازیکن تیم ملی جوانان نیز اکنون در تمرینات تیم ملی بزرگسالان حضور دارند.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ادامه داد: به هر حال رده‌های نوجوانان و جوانان محدودیت سنی دارند و به همین دلیل نمی‌توان خیلی آزادانه تصمیم گرفت. ما سعی می‌کنیم از بهترین نفرات استفاده کنیم و دعوت شدگان گلچینی از همه پتانسیل کشور هستند.

روی سکوی اول تا سوم جهانی حساب باز کردیم

عطایی با بیان اینکه در دوره فعلی از بازیکنان خوب و باکیفیتی تیم ملی سود می‌برد، گفت: اکنون تیم خوبی در اختیار داریم و این اذعان همه مدعیان بوده که قدرت والیبال ایران انکارناپذیر است.

عطایی ادامه داد: تمام تلاش و انرژی خودمان را دراین دوره خواهیم گذاشت تا بهترین نتیجه را در مسابقات جهانی بحرین کسب کنیم.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی والیبال جوانان ایران در دور گذشته این مسابقات جایگاه پنجمی را کسب کرده بود، یادآورشد: در این دوره همه تلاش خود را می‌کنیم تا یکی از سکوهای اول تا سوم را برای ایران کسب کنیم.

مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان از ۲۷ تیرماه به میزبانی کشور بحرین برگزار می‌شود.

قرعه کشی این مسابقات نیز اواخر خردادماه انجام خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0