افتتاح اولین و مجهزترین پردیس سینمایی شمال کشور در آمل
18 اردیبهشت 1398 ، دیدگاه 0
پردیس سینمایی شامل ۳ سالن سینمایی به تعداد ۲۰۰ صندلی را آماده کنیم .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ،در پردیس سینمایی اكسين از آخرین تکنولوژی ها و تجهیزات روز سینمایی استفاده شده است تا شاهد اقبال مخاطبان و شكل گيري پاتوق فرهنگي باشيم.

شهرستان آمل با وجود داشته های بی نظیر تاریخی، فرهنگی، صنعتی و طبیعی، یک مقصد برای سفر و اقامت محسوب نمی شود و بیشتر محل گذر گردشگران است اما در دو سال اخیر مجموعه ای در این شهر پا به عرصه گذاشته که تحولات جدی را برای گردشگری این شهر به ارمغان خواهد آورد.

هلدینگ اکسین با سرعت عمل کم نظیر در ساخت و ساز، پروژه هایی را در آمل احداث کرده که در همین مدت کوتاه با اقبال شایسته مازندرانی ها و گردشگران همراه بوده است.

مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال با امکانات نشاط بخش و جذاب تجاری و تفریحی خود، لحظات خاطره انگیزی را برای خانواده ها رقم زده است.

اکسین لند هم با امکانات دلربایش شامل هتل، تالار لوکس و اولین مزرعه کودک ایران بر غنای تفریحی و اقامتی اکسین افزوده است.

راه اندازی اولین و مجهزترین پردیس سینمایی

دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل گروه اکسین با اشاره به اینکه اولین و مجهزترین پردیس سینمایی شمال کشور، بزودی در مجموعه اکسین لند آمل افتتاح می شود گفت: در کنار واحدهای تجاری، پردیس سینمایی را راه اندازی کردیم.

 وی خاطرنشان کرد: باتوجه به استقبال بسیار خوب مسافران، گردشگران و مردم شهرهای مازندران از مجموعه اکسین لند، راه اندازی پردیس سینمایی یک خلا احساس می شد که توانستیم در فاز سوم مجتمع تجاری فرهنگی اکسین، پردیس سینمایی شامل ۳ سالن سینمایی به تعداد ۲۰۰ صندلی را آماده کنیم .

وی ادامه داد: در این پردیس سینمایی از آخرین تکنولوژی و تجهیزات روز سینمایی استفاده شد که امیدواریم بتوانیم آن چیزی که حق مردم مازندران است را ادا کرده باشیم.

مدیرعامل گروه اکسین ادامه داد: مکانيزم پرديس سازي يا سالن هاي کنار هم براي مشتري مداري و مخاطب محوري ايجاد شد، به همين خاطر براي جذب مخاطب بيشتر و تعدد انتخاب آنها، سالن هاي چندمنظوره سينمايي و پاتوق هاي فرهنگي ايجاد گردید.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0