افزایش قیمت بنزین به صلاح کشور نیست
12 اردیبهشت 1398 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس: شرایط اقتصادی امروز کشور و معیشت مردم در وضع مناسبی نیست و اجازه نمی‌دهد که قیمت بنزینن را افزایش دهیم البته مجلس نیز با این تغییرات جدید در افزایش قیمت بنزین مخالف است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس در مراسم تجلیل از معلمان نمونه شهرستان آمل در خصوص شایعات افزایش قیمت بنزین گفت: در نوشتن بودجه سال 98 موضوع افزایش قیمت بنزین در کمیسیون انرژی مطرح شد که توسط کارشناسان دلایلی مختلفی را مطرح کردند ولی مورد موافقت قرار نگرفت.

 وی به دلایل کارشناسان افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و ادامه داد: این عزیزان مدعی بودند کسانی که چندین دستگاه ماشین دارند و آن کسانی که اصلا ماشین ندارند حق این عزیزان هدر می رود.

 وی ادامه داد: شرایط اقتصادی امروز کشور و معیشت مردم در وضع مناسبی نیست و اجازه نمی‌دهد که قیمت بنزینن را افزایش دهیم البته مجلس نیز با این تغییرات جدید در افزایش قیمت بنزین مخالف است.

نماینده مردم آمل درمجلس با اشاره به اینکه قراربود که به هرایرانی روزی یک لیتر بنزین بدهند اضافه کرد: اگر این اتفاق می افتد کشور را فساد می گرفت.

 یوسفیان ملا تاکید کرد : به طور قطع، اجازه مجلس برای افزاش و یا تغییر قیمت بنزین شرط است، اما در شرایطی که قیمت‌ها بی‌حساب و کتاب افزایش یافته، افزایش قیمت بنزین، نه تنها منطقی، بلکه به صلاح کشور هم نیست.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0