آمل میزبان مدرس کنفدراسیون هندبال آسیا است
10 اردیبهشت 1398 ، دیدگاه 0
رئیس هیات هندبال آمل گفت: داوران مازندرانی در رشته هندبال پتانسیل بالایی دارند و آمل میزبان مدرس کنفدراسیون هندبال آسیا خواهد بود.

کمال آنلاین ، به گزارش خبرگزاری تسنیم از آمل، حامد عبداللهی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سمینار بازآموزی قوانین داوری هندبال پنج شنبه 12 اردیبهشت به میزبانی
شهرستان آمل برگزار خواهد شد.

وی افزود: در استان مازندران و شهرستان آمل داوران بسیار خوبی در رشته هندبال داریم که برگزاری این سمینار می تواند برای آنها بسیار مفید باشد تا با افزایش مهارت ها و دانش داوری هندبال بتوانند در میادین بزرگ کشوری نیز حرفی برای گفتن داشته باشند.

رئیس هیات هندبال آمل ادامه داد: با رایزنی های متعدد هیات هندبال استان مازندران از آقای جلال کوزه گری رئیس اسبق فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران،داور بین المللی و مدرس کنفدراسیون هندبال آسیا دعوت کردیم که برای دانش افزایی داورانمان به استان مازندران بیایند.

عبداللهی در رابطه با تغییر مدرس این سمینار نیز بیان داشت: سمینار بازآموزی قوانین داوری هندبال که قرار بود با مدرسی آقای موسویان داور بین المللی کشورمان به میزبانی هیات هندبال شهرستان آمل برگزار شود اما مشغله کاری ایشان با برنامه های ما تداخل داشت و نتوانستیم در خدمت ایشان باشیم.


وی خاطرنشان کرد: از شورای اسلامی شهر آمل، اداره ورزش و جوانان و شهرداری آمل، خانواده بزرگ هندبال و از همه افراد و مسئولینی که لزومات اولیه این سمینار را فراهم کردند تشکر میکنم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0