کسب رتبه اول استانی درپرداخت تسهیلات جهت ایجاد اشتغال وحمایت از تولیدکنندگان
3 اردیبهشت 1398 ، دیدگاه 0
فرماندار ويژه شهرستان آمل : شهرستان آمل از لحاظ پرداختي به صنعتگران رتبه اول را دارد و مبلغ 45 ميليارد و 400 ميليون تومان ازطريق بانکها به صاحبان صنعت و ايجاد کنندگان اشتغال پايدار تعلق گرفت که جاي تقدير و تشکر دارد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندارویژه آمل درجلسه رونق توليد و بهين ياب اظهار داشت : با توجه به اينکه شهرستان آمل قطب صنعتي استان مازندران و حتي کشور مي باشد ، مديران دستگاههاي اجرايي و بانکها بايد تمام سعي و تلاش خود را جهت رونق توليد ملي انجام دهند تا کارخانجات و توليدکنندگان بخش صنعت دچار مشکل نگردند .

وی افزود : بانکها نهايت همکاري را با مديران بخش صنعت داشته باشند و از شرکتهاي دانش بنيان که از جوانان فرهيخته تشکيل شده اند در بحث تخصيص اعتبار همکاری داشته باشند  تا دچار مشکل نگردند .

و از حمايت هاي دولت تدبير و اميد که زحمت کشيدند تا مشکلات پيش روي صنعتگران را برطرف نمايند تقدير نمود و گفت : با تلاش مديران شهرستان آمل توانستيم در بحث توليد و اشتغال نيز گامهاي خوبي رابرداریم.

فرماندار ويژه شهرستان آمل در رابطه با پرداخت وام و اعتبار براي پيشرفت صنعت در شهرستان گفت : شهرستان آمل از لحاظ پرداختي به صنعتگران رتبه اول را دارد و مبلغ 45 ميليارد و 400 ميليون تومان ازطريق بانکها به صاحبان صنعت و ايجاد کنندگان اشتغال پايدار تعلق گرفت که جاي تقدير و تشکر دارد .

رسولی بيان داشت : تعداد پرداختيها ودرخواستي ها بدين شرح مي باشد : تعداد درخواستي ها 48 مورد ـ معرفي شده به بانکها 36 فقره و تعداد 7 فقره به مبلغ 45 ميليارد و 400 ميليون تومان مي باشد که سهم هريک از بانکها بصورت مجزا مشخص بوده و بانکهاي صنعت و معدن و تجارت رتبه اول ـ بانک ملي رتبه دوم و بانک آينده رتبه سوم را از لحاظ پرداختها به متقاضيان تسهيلات دارا مي باشند .

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0