9450 متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی شهری در آمل صورت گرفت
28 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
مهندس علی قبادی مدیر امور آب و فاضلاب شهری آمل به تشریح اقدامات این امور در سال گذشته پرداخت و افزود: در این مدت۱۲۰۲ انشعاب با کاربری مختلف نصب، ۵ شکستگی خط انتقال برطرف، ۳۳۰ مورد تاسیسات مرئی سازی و ۳۰۰ انشعاب اصلاح شد.

کمال آنلاین - مهندس علی قبادی مدیر امور آب و فاضلاب شهری آمل به تشریح اقدامات این امور در سال گذشته پرداخت و افزود: در این مدت۱۲۰۲ انشعاب با کاربری مختلف نصب، ۵ شکستگی خط انتقال برطرف، ۳۳۰ مورد تاسیسات مرئی سازی و ۳۰۰ انشعاب اصلاح شد.

وی با اشاره به رفع ۳ هزار و ۱۵۰ شکستگی اتفاقات و اتصالات شبکه توزیع در شهر آمل، تصریح کرد:۱۹۷ کیلومتر شبکه توزیع در این شهر شست و شو شد.

مدیر امور آبفا شهری آمل، به تعویض ۱۵۳۷ کنتور خراب، ۳ مورد سرویس و رفع ایراد و تعویض کلرزن، ۱۰ مورد تعمیر اساسی و بهسازی پمپها با هدف افزایش توان آبدهی، تعویض، تعمیر و راه اندازی ۱۷ الکتروموتور چاه، تابلو و تعمیرات، ۲۸۰ متر محصورسازی و احداث دیوار اشاره کرد و افزود: در این مدت نسبت به تعمیر اساسی و نصب یک دستگاه دیزل ژنراتور، ۲۱ مورد نشت یابی و شست و شوی ۲ مخزن زمینی اقدام شد.

مهندس قبادی از حفر، تجهیز و بهره برداری ۲ حلقه چاه، خرید زمین برای حفر یک حلقه چاه و بازسازی ۳ حلقه چاه طی سال گذشته در آمل خبرداد.

وی با اشاره به برگزاری مانور زلزله یگان امدادی و راه اندازی به موقع مولد برق اضطراری در راستای اهداف پدافند غیر عاملی گفت: به منظور ترویج مدیریت مصرف، برای ۳۰۰ دانش آموز دبیرستان غیردولتی فردوسی جلسه تدوین و برنامه ریزی الگوی مصرف آب برگزار و ۱۰۰ دانش آموز مدارس مختلف از آزمایشگاه و تاسیسات آب شهر آمل بازدید کردند.

مدیرامور آبفا شهری آمل، ادامه داد: به منظور توسعه دولت الکترونیک و نیز ارایه خدمات ۲۲ گانه شرکت به صورت غیرحضوری، کلاس آموزشی برای دفاتر پیشخوان دولت در این شهر برگزار شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0