حفظ اشتغال و تولید در اولویت کاری قرار دارد
28 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
سیدجعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل در جلسه رونق تولید با اشاره به اینکه در سال رونق تولید بیشتر به موانع تولید پرداخته شود گفت: کسانی که شرایط دریافت وام ندارند نباید به بانکها معرفی شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین  - سیدجعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل در جلسه رونق تولید با اشاره به اینکه در سال رونق تولید بیشتر به موانع تولید پرداخته شود گفت: کسانی که شرایط دریافت وام ندارند نباید به بانکها معرفی شوند.

 وی با اشاره به اینکه در امر صنعت و صادرات، آمل حرف اول در استان را می زند ادامه داد: این موفقیت درسایه همت و همکاری همه مدیران و بانکها می باشد.

 فرماندار ویژه آمل تاکید کرد: سال رونق تولید که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده تکلیف نمودند که باید موانعی بر سر تولید وجود دارد برداشته شود.

 رسولی با اشاره به اینکه بانکها اولویت کاری را رونق تولید قرار دهند خاطرنشان کرد: حفظ اشتغال و تولید در اولویت اول قرار دارد علیرغم اینکه 45 درصد صنعت مازندران در آمل مستقر می باشد و قطعا مشکلات آمل نسبت به سایر شهرستانها بیشتر خواهد بود.

 وی عنوان داشت: بعضی از واحدهای تولیدی که دارای ظرفیت بالایی هستند فقط 30 درصد از ظرفیت خود مشغول به تولید هستند که همه کمک کنیم این ظرفیت به 100 درصد برسد.

 وی با انتقاد از واحدهای تولیدی که تسهیلات دریافت کردند ولی درب کارخانه شان بسته است گفت: باید این افراد شناسایی شوند و بانکها حق و حقوق خود را بگیرند.

 مهنددس فروزان رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان آمل با اشاره به اینکه فقر زمین در شهرستان داریم گفت: در سال گذشته در بخش صنعت بیش از 150 سرمایه گذار خواستار زمین جهت کسب وکار شدند ولی نتوانستیم به دلیل نبود زمین مجوزها را صادر کنیم.

 وی ادامه داد: بعضی از واحدهای تولید با ظرفیت اسمی 30 درصدی مشغول به تولید هستند که به آنها مجوز ثبت مالکیت دادیم و با نام تجاری و برندسازی محصولات خود را ثبت و به فروش برسانند.

 رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل خاطرنشان کرد: بعضی از واحدهای تولید در تملک بانکها قرار دارد باید برنامه ریزی شود که این واحدها به سرمایه گذاران واقعی واگذار گردد تا شاهد رونق اقتصادی در شهرستان و استان باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0