تاکید شهردار بابل بر همکاری همه جانبه بازار و شهرداری و تداوم رایزنی ها در جهت رفع مشکلات بازاریان
26 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
شهرداری از پروژه های زیربنایی اتاق اصناف از جمله ساخت برج اصناف و شهرک های صنفی حمایت کامل خواهد نمود، امیدواریم هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل بتواند ساخت شهرک های صنفی را مثل برج اصناف اجرایی نماید.

کمال آنلاین  - به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل، در ديدار صميمي اعضای هیات رئيسه اتاق اصناف، لعلی، ظرافت، کبودتبار و نبی زاده و خانم پوررضا با سید مجتبی حكيم شهردار بابل و مهندس دابوئيان قائم مقام و مدير اجرايي شهردار كه در خصوص نحوه تعامل و همکاری بیشتر بین بازار و شهرداری برگزار شد، بر تداوم رایزني ها در جهت توسعه بازار و شهر بابل تاكيد نمودند.

در این دیدار صمیمی، اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل ضمن تبریک سال نو و انتخاب شايسته سيد مجتبي حکيم بعنوان شهردار بابل، آمادگی اتاق اصناف شهرستان بابل برای همکاری همه جانبه با شهرداری بابل را اعلام داشتند.

در ادامه این دیدار حسین لعلی گزارشی از عملكرد اتاق اصناف  این شهرستان ارائه کرد و یادآور شد: پس از شروع عمليات اجرایی برج اصناف، هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل  تمام تلاش خود را معطوف به ساخت شهرک های صنفی نموده است تا با انتقال صنوف آلاینده به این شهرک ها کمک کار خوبی برای شهرداری بابل باشد، امیدواریم با همکاری شهرداری بابل بتوانیم شهرک های صنفی را مثل برج اصناف اجرایی نماییم.

حسين لعلی در ادامه ضمن تشکر از حمایت های شهرداری بابل از اتاق اصناف و بازار شهرستان بابل آمادگی کامل اتاق اصناف شهرستان را برای همکاری همه جانبه با شهرداری جهت اجرای طرحهای زیربنایی برای توسعه شهر اعلام داشت و گفت: مایه افتخار است که  حضرتعالی از نیروهای کیفی شهرستان بابل، سکان هدایت شهرداري بابل را بعهده گرفتید اتاق اصناف شهرستان  با تمام ظرفیت و امکانات برای توسعه بیشتر شهر بابل در خدمت شهرداری است.

 در ادامه این دیدار ظرافت، کبودتبار، نبی زاده و خانم پوررضا اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ابراز امیدواری نمودند، با همکاری شهرداری بابل، اتاق اصناف شهرستان بابل بتواند پروژه های زیربنایی از جمله ساخت شهرک های صنفی را برای توسعه بیشتر بازار اجرایی نمایند.

در این دیدار سید مجتبی حکیم شهردار بابل ضمن تشكر از ابراز محبت هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل يادآور شد: هر چه همکاری بازار با شهرداری بیشتر شود بهتر می توانیم طرح توسعه شهري را اجرایی نمائیم بازار و شهرداری مکمل هم هستند و بدون هم نمی توانند در جهت توسعه بازار و شهر قدم های اساسی بردارند.

وي گفت: امیداوریم با همکاری بيشتر  بازار و شهرداری بیش از گذشته بتوانيم خواسته هاي بحق بازاریان و مردم شهر را محقق سازیم.

شهردار بابل ضمن استقبال و حمایت از پروژه های زیربنایی اتاق اصناف شهرستان بابل خطاب به هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل بيان داشت: شهرداری از پروژه های زیربنایی اتاق اصناف از جمله ساخت برج اصناف و شهرک های صنفی حمایت کامل خواهد نمود، امیدواریم هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل بتواند ساخت شهرک های صنفی را مثل برج اصناف اجرایی نماید.

سيد مجتبي حکيم افزود: مردم از مسئولین انتظار دارند با همدلی و همکاری هم نسبت به رفع مشکلات شهر اقدام نمایند تا زمانی که تعامل و همکاری بین مسئولین شهرستان بابل و شهرداری مضاعف نگردد نمی توانیم بر انبوه مشکلات شهر فائق آئیم و بايد در اين مسير یکدل و هماهنگ در جهت رفع مشکلات مردم تلاش نمائیم.

وي در ادامه گفت: شهرداری بابل نيز آمادگی کامل دارد تا با هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان برای توسعه بیشتر بازار و رفع مشکلات مردم همکاری همه جانبه داشته باشد.

شهردار بابل در پایان ضمن تشکر از حمایت های مسئولین اتاق اصناف ابراز امیدواری نمود، با تداوم همکاریها و رایزني هاي بیشتر، زمینه برای توسعه بیشتر شهر بابل فراهم گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0