استقبال گسترده شهروندان مازندرانی و مسافران نوروزی از مجموعه اکسین لند
22 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
مدیرعامل هلدینگ اکسین اشاره کرد: با پایان یافتن 3 فاز پروژه اکسین لند، این پروژه لوکس ترین و زیباترین پروژه کشور خواهد شد به نحوی که امکان بازدید و تفرج برای مسافران گرانقدر و همشهریان عزیز در یک روز کاری میسر است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ شهرستان آمل در مدخل ورودی استان مازندران قرار دارد که سالانه در تمام فصول شاهد حضور مسافران و گردشگران بخاطر چشم انداز زیبای جاده بین المللی هراز هستیم که از این جاده جهت استفاده از مواهب الهی، جنگل و دریا استفاده می کنند و محل عبور زائران حرم آقا علی ابن موسی الرضا(ع) است.

مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال که به همت والای دکتر حمید طاهری پور در مدخل ورودی شهر آمل از سال 96 فعالیت خود را شروع کرده توانسته است مورد توجه مسافران و گردشگران قرار گیرد که در نوروز سال 98 به جهت تنوع محیطی در مجتمع مورد توجه، روزانه با حضور حدود 13 هزار مسافر و گردشگر از اقصی نقاط کشور بخصوص شهرهای همجوار همراه گشت.

دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین گفت: هلدینگ اکسین حدود 11 سال است فعالیت خود را آغاز کرده و زیرمجموعه های کاری و فعالیت های مختلف اقتصادی آن شامل شرکت گسترش تجارت، شرکت گسترش عمران دارای مجموعه های در حال ساخت و ساز در جردن و زعفرانیه تهران، اهواز، کرج و دیگر نقاط، شرکت گسترش پترو اکسین، شرکت گسترش طب اکسین، شرکت کشت و صنعت دام آمل، شرکت جوجه کشی پرینه نور و... و پروژه های شمال کشور شامل سیتی سنتر اکسین شمال آمل، ایزدشهر، محمودآباد و دریاسر و دهها شرکت و مجموعه دیگر می شود که شعارمان این است، اکسین محکوم به موفقیت می باشد.

وی ادامه داد: مجموعه اکسین افتخار آن را داشت تا فاز اول مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال آمل را در آستانه نوروز سال 96 افتتاح نماید که آن پروژه توانست رتبه نخست سرعت در ساخت و سازها را کسب نماید که با استقبال بسیاری روبرو گردید و به وعده خود وفا کردیم و فاز دوم و سوم این مجموعه شامل هتل، تالار و تشریفات مجلل، مجمتع تجاری فرهنگی و پردیس سینمایی و مزرعه کودک ، شهر بازی ، سالن بدن سازی بانوان ، وغیره با مدرن ترین امکانات و تجهیزات را افتتاح کنیم.

مدیرعامل هلدینگ اکسین اشاره کرد: با پایان یافتن 3 فاز پروژه اکسین لند، این پروژه لوکس ترین و زیباترین پروژه کشور خواهد شد به نحوی که امکان بازدید و تفرج برای مسافران گرانقدر و همشهریان عزیز در یک روز کاری میسر است.

دکتر طاهری پور افزود: امیدوارم با اجرای کامل برنامه های این پروژه عظیم بتوانم ادای دین به شهر آمل و مردم شریف این دیار بزرگ داشته باشم.

ضمنا یادآورمی شود که مجموعه اکسین دریاسر محمودآباد و ایزدشهر هم مورد استقبال گسترده مسافران نوروزی قرار گرفت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0