دستگیری زوج افیونی در شهرستان آمل
15 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
- جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری زوج افیونی و کشف 11 کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد

کمال آنلاین ، به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسین اسدی" درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با همدستی همسر خود اقدام به تهیه وتوزیع مواد مخدر در این شهرستان می کند، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود:پس از هماهنگی های قضائی، ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ اسدی، خاطرنشان کرد: در بازرسی از منزل این زوج افیونی در مجموع 11 کیلو مواد مخدر شامل 7 کیلو حشیش و 4 کیلو تریاک کشف شد .

وی با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: مصرف کنندگان مواد مخدر در دامی اسیر می شوند که پایانش مرگ و نابودی است، پایانی که آغاز گران آن سوداگران مرگ و افرادی سود جو بوده اند .

جانشین انتظامی شهرستان قائم شهر در خاتمه با اشاره به این که، سوداگران مرگ همواره با مقصد سودجویانه سعی در فروپاشی خانواده ها را دارند، از شهروندان خواست: در صورت شناسایی عاملان افیونی و یا مواجهه با هرگونه ناهنجاری های اجتماعی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0