امروز بانک‌ها خودشان نیز یک تاجر هستند
9 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس : حق نیست که متولیان این زمین بیایند بجای سرمایه گذاری به دنبال ویلا سازی باشند واین حرکت نه برای مسئولین استانی ومردم قابل قبول نیست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، عزت الله یوسفیان ملأ نماینده مردم آمل درمجلس نشست صنعتگران آمل که با وزیر صمت درشرکت دوشه هراز آمل برگزارشد با اشاره به اینکه امسال سال رونق تولیدد درجهت رونق تولید گام برداشته شود اظهار کرد:مشکلات درکشور وجوددارد واینکه بیائیم دراین وضعیت اقتصادی وتحریم یک معجزه کنیم وجودندارد.

 یوسفیان ملأ اظهار کرد: ۴٧ هکتار زمین بلا استفاده وصل به شهرک صنعتی امامزاده عبدالله وجود دارد که امیدواریم با پیگیری وزارت صمت به این شهرک متصل شود.

وی ادامه داد : بارها وبارها موضوع این زمین درجلسه ستادمبارزه بامفاسد اقتصادی مطرح شد ولی به نتیجه ای نرسیدیم واقعا اگر شرکت دیزل قصدد سرمایه گذاری رادارد بیایند وشروع بکار کنند.

 وی تاکید کرد : حق نیست که متولیان این زمین بیایند بجای سرمایه گذاری به دنبال ویلا سازی باشند واین حرکت نه برای مسئولین استانی ومردم قابل قبول نیست .

 نماینده مردم آمل درمجلس اشاره کرد :  متأسفانه امروزه بانک‌ها خودشان نیز یک تاجر هستند و جلوی بسیاری از کارها را می‌گیرند.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه تلاش ما ضمانت اجرایی مصوبات در کارگروه تولید است، افزود: در کشورمان مراجع نظارتی زیادی داریم ولی عملاً نظارت به نتیجه پایانی نمی‌رسد و شکوائیه‌ها را از این مرجع‌ها خارج کنیم.

یوسفیان ملأ با بیان اینکه در این شرایط اقتصادی و مسئله تحریم نمی‌توان معجزه کرد اما این دولت تمام تلاش خود را انجام داده است، افزود: بعضی بانک‌ها برای دریافت مطالبات تسهیلات، متأسفانه بدهکار را نمی‌شناسند و تمام املاک ضامن را تملک می‌کنند و تملک تمام املاک ضامن به نوعی یک محرومیت کامل است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0