ضرورت بهره گیری از فرصتها برای خدمت شایسته به مردم / قدردانی از تلاشهای فرماندار و مدیران شهرستان
5 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل در مجلس : مدیران شهرستان با هر سلایقی که باشند کارهای اجرایی را در اولویت کاری خود قرار می دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، دکتر عزت اله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در دیدار نوروزی با فرماندار ویژه آمل و مدیران شهرستان گفت: امروز باعث افتخار است که تمام مدیران شهرستان آمل در تمام بخش ها مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

 وی افزود: آمل از شهرهایی است که مدیران ما مدیران اجرایی هستند نه سیاسی و مسائل سیاسی به لطف الهی درخدمت رسانی به مردم راهی ندارد.

 نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به اینکه حضور درمراسمات سیاسی، ملی و اعتقادی را مدیران برای خودشان یک اصل می دانند عنوان داشت: مدیران شهرستان با هر سلایقی که باشند کارهای اجرایی را در اولویت کاری خود قرار می دهند.

یوسفیان ملا یادآوری شد: متاسفانه در بعضی از شهرها مدیران با منش سیاسی و در گوشه ای مشغول اهداف و برنامه های خودشان هستند و در این شهر خدا را شاکر هستیم که مدیران در تمام بخش ها به فکر مردم هستند.

 وی با قدردانی از دستگاههای امنیتی و انتظامی که با تلاش شبانه روزی امنیت را برقرار می کنند خاطرنشان کرد: فرماندار آمل اهل تربیون و شعار نیست بلکه مدیر اجرایی است که برای تحقق پروژه ها خودشان در صحنه هستند تا سریعتر به اتمام برسد.

 وی تاکید کرد: در این شهرستان سخنران خیلی زیاد داریم ولی نیروی اجرائی کم داریم و در مجموعه شوراها، شهرداران، بخشداران و دهیاران افراد دلسوزی هستند که وقت خود را صرف خدمت به مردم می کنند.

 نماینده مردم آمل درمجلس با اشاره به تسریع پروژه ها در سطح شهرستان گفت: خوشبختانه در میزان زمان و سرعت بخشیدن به پروژه ها در بعضی از پروژه ها با این وضعیت اقتصادی بسیار جلو هستیم.

یوسفیان ادامه داد: همه باید کمک کنیم و دست دردست هم بدهیم تا مردم در سال 98 طمع خوش خدمت را لمس کنند که با شاد کردن دل مردم خدا از شما راضی خواهد شد.

وی درپایان تاکید کرد: خدمت رسانی بمردم در سال جدید ادامه پیدا کند تا خدمات بهتری را به مردم ارائه دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0