هشدار به متخلفین اراضی زراعی و باغی در ایام نوروز
5 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
مدیرجهادکشاورزی شهرستان آمل :همکاران جهاد کشاورزی در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و دهستانها به طور مستمر در ایام تعطیل اشرافیت کامل به منطقه دارند. و همکاران کشت 131 هوشیار و تعطیل نمی باشند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سید حسین اسلامی مدیرجهاد کشاورزی شهرستان آمل  گفت بدینوسیله به اطلاع عموم مردم شریف امل(شهری- روستایی) می رساند حسب ماده 10 قانون اصلاحی  حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها مصوب 1385 ایجاد هر گونه بنا و تاسیسات ، دیوار کشی ، فنس کشی ، خاکبرداری، برداشت شن و ماسه و غیره... در اراضی زراعی و باغی بدون اخذ مجوز جرم بوده و مرتکب جرم حسب ماده 3 قانون فوق الذکر علاوه بر قلع و قمع (تخریب) آثار تغییر کاربری غیر مجازو اعاده وضع به حالت سابق به پرداخت جزای نقدی نیز محکوم میگردد 
وی افزود : در صورت تکرارجرم به حداکثر جزای نقدی و حبس به مدت شش ماه نیز محکوم میگردد. 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل اظهار داشت: در همین راستا و به منظور جلوگیری از سوء استفاده افراد سود جو و  فرصت طلب علل الخصوص در ایام تعطیلات نوروزی گشت ویژه امور اراضی به صورت روزانه و مستمر نسبت به پایش اراضی زراعی و باغی منطقه ، بازدید مستمر خواهد داشت لذا از کلیه همشهریان و حافظان اراضی تقاضا میگردد در صورت مشاهده هریک از موارد فوق الذکر مراتب را به سامانه 131 گزارش فرمایند.
وی خاطر نشان کرد :همکاران جهاد کشاورزی در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و دهستانها به طور مستمر در ایام تعطیل اشرافیت کامل به منطقه دارند. و همکاران کشت 131 هوشیار و تعطیل نمی باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0