اقامت حدود 110 هزار مسافر نوروزی در آمل
5 فروردين 1398 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : خوشبختانه با همت وتلاش همه مسئولین عضو ستاد تاکنون بیش از 110 هزار نفر مسافر و گردشگران در دوره اول سفر در مدرسه، هتل ها، مهمانپذیر ، سوئیت آپارتمان و چهار مسافرخانه اقامت کردند.

سیدجعفر رسولی فرماندار ویژه آمل درگفتگوی اختصاصی با کمال آنلاین  با اشاره به اینکه آمل نخستین شهرستان مازندران در مسیر ورودی جاده هراز از تهران و نزدیک ترین شهر استان به پایتخت است گفت: شهرستان آمل به علت داشتن دهها اثر تاریخی، طبیعی و گردشگری و از طرفی آب و هوای پاک کوهستانی، همه ساله از چند روز مانده به آغاز سال نو تا پایان تعطیلات پذیرای میهمانان و گردشگران نوروزی است.

وی با اشاره به شروع فعالیت ستاد تسهیلات سفر نوروزی در فرمانداری آمل ادامه داد: خوشبختانه با همت وتلاش همه مسئولین عضو ستاد تاکنون بیش از 110 هزار نفر مسافر و گردشگران در دوره اول سفر در  مدرسه، هتل ها، مهمانپذیر ، سوئیت آپارتمان و چهار مسافرخانه اقامت کردند.

فرماندار ویژه آمل از ورود بیش از یک و نیم میلیون خودرو به شهرستان آمل اشاره کرد و گفت: تمهیدات اندیشیده شده از سوی ستاد تسهیلات سفر ، شرایط آب و هوایی و نیز افزایش تورهای آمل گردی در تعطیلات نوروزی جاری سبب شد تا ماندگاری مسافران افزایش یابد.

رسولی با تاکید برحضور مداوم مسئولین در ستاد تسهیلات سفر در نوروز 98 گفت: سالانه بیش از 50 میلیون تردد در جاده هراز، به عنوان یکی از کوتاه ترین جاده های ارتباطی مازندران با تهران ثبت می شود و بر اساس گزارش های اعلام شده به ستاد خدمات سفر شهرستان، روند ورودی مسافران در تعطیلات نوروز امسال بیشتر از مدت مشابه گذشته بود.

رئیس ستاد تسهیلات نوروزی آمل اطلاع رسانی بهتر از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان از طریق رسانه ها و توزیع بروشور را در افزایش ورودی مسافران نوروزی و نیز اقامت بیشتر آنان در این شهرستان تاثیر گذار دانست.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0