اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری آمل در استقبال از نوروز 98
23 اسفند 1397 ، دیدگاه 0
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری آمل : هرساله با حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل و باتوجه به اینکه شهر آمل به عنوان ورودی مازندران محسوب می شود در ایام نوروز شاهد حضور مسافران زیادی در این شهر هستیم که بزرگترین سفره هفت سین در میدان قائم پهن می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس محبوبه علیزاده رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری آمل ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز، از آماده‌سازی پارک‌ها و فضاهای سبز شهر برای پذیرایی از مهمانان نوروزی و شهروندان خبرداد و بیان داشت: همزمان با فرارسیدن بهار طبیعت، برنامه های پیش روی سازمان در سال جدید به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده که بهترین خدمات در اختیار گردشگران و مسافران قرار ‌گیرد.

وی اظهارداشت: طرح استقبال از بهار به منظور ارتقای کمی و کیفی خدمات شهری، ایجاد چهره‌ای مطلوب و فضایی شاد از سیمای شهر، آماده سازی شهر برای رفال حال شهروندان، تلطیف سیمای بصری و استقبال از مسافران نوروزی انجام می شود.

وی به آراستگی و پیراستگی شهر در طرح استقبال از بهار اشاره کرد و گفت: رنگ آمیزی سنگ جدولهای پارکها همچنین  آلاچیق ها در پارکهای هلومسر وسرای مهر، رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی پارکها به خصوص پارکهای جنگلی هلومسر و پارک دهکده طلایی و پارک شهر، کاشت نشای گلهای فصلی بهاره در بلوارها و میادین و پارکها و شستشو، راه اندازی آبنماهای میادین و پارکها از جمله اقداماتی است که توسط سازمان سیما، منظر  و فضای سبز شهرداری آمل برای استقبال از بهار 98 انجام گرفته است. 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری آمل با اشاره به آماده سازی بزرگترین سفره هفت سین مازندران در آمل عنوان داشت: هرساله با حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل و باتوجه به اینکه شهر آمل به عنوان ورودی مازندران محسوب می شود در ایام نوروز شاهد حضور مسافران زیادی در این شهر هستیم که بزرگترین سفره هفت سین در میدان قائم پهن می شود.

وی همچنین از آماده سازی سفره هفت سین در میادین  قمر بنی هاشم، میدان ۷تیر، میدان میرحیدر و همچنین مزار شهدای گمنام، پارک مادر، پارک شهرداری، پارک دهکده طلایی و پارک شهر خبرداد.

علیزاده با اشاره به نواخته شدن زنگ درختکاری توسط مادر شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده در مدرسه شاهد باحضور مدیر آموزش وپرورش آمل، معاون خدمات شهری شهرداری آمل و مسئولین خبرداد و گفت: درهفته درختکاری کاشت و اهداء بیش از ۵۰۰۰ اصله انواع نهال افرا، بلوط، سرو و چنار توسط این سازمان صورت گرفته است.

رئیس سازمان سیما، منظر  و فضای سبز شهرداری آمل درپایان ضمن قدردانی از حمایت های اعضای شورا و هیئت مدیره سازمان، اعضای شورای شهر و شهردار آمل؛ از تلاش و زحمات خالصانه پرسنل این سازمان در یکسال کاری تشکر کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0