خودرو آریو ( اتومات ) به ناوگان حمل ونقل شهری آمل اضافه شد
23 اسفند 1397 ، دیدگاه 0
محمدعلی سبزعلی پور مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل گفت: خوشبختانه با تعاملات بسیار خوبی که صورت گرفته است بعد از خودروی برلیانس، خوروی آریو به ناوگان حمل ونقل شهری آمل اضافه شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، محمدعلی سبزعلی پور مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل گفت: خوشبختانه با تعاملات بسیار خوبی که صورت گرفته است بعد از خودروی برلیانس، خوروی آریو به ناوگان حمل ونقل شهری آمل اضافه شد.

وی ادامه داد: تعداد 3 دستگاه خودروی برلیانس با هماهنگی شرکت امیر بازرگانی امیرخودرو آمل تحویل متقاضیان شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل یادآورشد: تا پایان سال، 3 دستگاه خودروی آریو به متقاضیان واگذار خواهد شد.

سبز علی پور تاکید کرد: تمام سعی و تلاشمان بر این است که با نوسازی ناوگان حمل ونقل شهری بتوانیم خدمات در خور شایسته ای را به مردم ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم درسال 98 تعداد واگذاری خودروهای برلیانس و آریو را بیشتر داشته باشیم و رانندگان می توانند با مراجعه به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل از شیوه جایگزینی با خودروی جدید اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل  اشاره کرد : تعداد 137 دستگاه نارون و فائو ، تعداد2076دستگاه پژو وسمند،  تعداد 55 دستگاه اتوبوس و 23 دستگاه مینی بوس ( کارسان ، هیوندا و سیترا  ) مشغول جابجائی مسافران درسطح شهر هستند        

سبزعلی پور  با اشاره به اینکه 778 دستگاه تاکسی فرسوده در آمل حدفاصل مدل های 1386 و قبل از آن وجود دارد اظهار کرد:  55دستگاه پیکان ،  250دستگاه پراید ،  341دستگاه پژو و  132 دستگاه سمند به عنوان تاکسی فرسوده در آمل وجود دارد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0