طرح مازندران پاک درشهر امام زاده عبدالله اجراشد
21 اسفند 1397 ، دیدگاه 0
در راستای اجرای طرح مازندران پاک، پاکسازی خیابان حاشیه زندان تا حرم امامزاده عبدالله (ع) واقع در کمربندی شهر امامزاده عبدالله در آمل انجام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، در راستای اجرای طرح مازندران پاک، پاکسازی خیابان حاشیه زندان تا حرم امامزاده عبدالله (ع) واقع در کمربندی شهر امامزاده عبدالله در آمل انجام شد.

در راستای طرح مازندران پاک صبح سه‌شنبه با همکاری شهرداری امام زاده عبدالله و اداره زندان شهرستان آمل، طرح پاکسازی زندان تا حرم امام زاده عبدالله (کمربندی امامزاده عبداله) با مشارکت مددجویان زندان و پرسنل شهرداری و شهروندان امام زاده عبدالله انجام شد.

جوادصلواتی شهردار امامزاده عبدالله اظهار کرد در راستای دستور استاندار مازندران مبنی بر ایجاد مازندران پاک اقدام به پاک سازی حاشیه کمربندی امام زاده عبدالله کردیم.

صلواتی با اشاره به اینکه این طرح مشترک بین شهرداری امام زاده عبدالله و اداره زندان شهرستان آمل انجام شد، ادامه داد: در این طرح حدود یکصد نفر از مددجویان زندان و پرسنل شهرداری و شهروندان زباله‌های حریم و حاشیه کمربندی جمع آوری شد.

وی هدف این کار را فرهنگ سازی و شعار نه به ریختن زباله بیان کرد و افزود: با اجرای این مهم می‌توانیم نریختن زباله را فرهنگ سازی کنیم و این محور شریانی بدون زباله باشد.

گفتنی است در این طرح بیش از یک و نیم تن زباله جمع آوری شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0