رویکرد شهرداری بابل درایام نوروز رویکرد فرهنگی است
17 اسفند 1397 ، دیدگاه 0
سرپرست شهرداری بابل از آماده باش کلیه سازمانهای شهرداری بویژه حمل و نقل و حضور تاکسی ها و اتوبوسهای شهری، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اشاره نمود و گفت: کلیه سازمانها باید خدمات شایسته ایی را به شهروندان و مسافران ارائه نمایند.

کمال آنلاین ، به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل، در اولين جلسه هماهنگي ستاد نوروزي شهرداري بابل که با حضور مهندس كياني سرپرست شهرداری بابل و معاونين و مديران برگزار شد ، این خبر را مهندس کیانی بیان داشت و افزود: از آنجاییکه هدف شهرداری گسترش رویکرد فرهنگی است تلاش شود،  تا علاوه بر اجرای  وظایف تکلیفی ، برنامه های متنوع  با رویکرد فرهنگی در سطح شهر داشته باشد.

 مهندس کیانی با تاکید بر حضور کلیه معاونین و‌مدیران در سطح شهر در ایام نوروز گفت؛ ما باید تمامی تلاش خود را  راستای خدمات هر چه بیشتر به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه نماییم تا رضایت خاطر شهروندان و مسافران را جلب نماییم .

وی اشاره کرد با توجه به رفاه حال مسافران نوروزی اقدام به توزیع نقشه گردشگری در شهر نموده تا مسافران عزیز بتوانند تا حد امکان از جاهای دیدنی بابل دیدن نمایند.

سرپرست شهرداری بابل از آماده باش کلیه سازمانهای شهرداری بویژه حمل و نقل و حضور تاکسی ها و اتوبوسهای شهری، سازمان آتش نشانی و خدمات  ایمنی اشاره نمود و گفت: کلیه سازمانها باید خدمات شایسته ایی را به شهروندان و مسافران ارائه نمایند.

وی با اشاره به این موضوع که در فصل بهار باید شهر حال و هوای بهاری داشته باشد،  افزود؛ جهت زیباسازی فضای شهری رنگ آمیزی  جداول، رنگ آمیزی  ترافیکی،نصب المان های نوروزی انجام شود.

 مهندس کیانی بر ضرورت  پاکسازی ورودی های اصلی شهر  و محلات سطح شهر و آمادگی پارک ها، نظافت مناسب سرویس های بهداشتی عمومی ،نمازخانه های عمومی جهت استقبال از بهار  تاکید کرد.

در خاتمه این جلسه سید علی رحیمایی مدیر اداره روابط عمومی شهرداری بابل بعنوان مسئول ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری بابل تعیین شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0