داور ۲ پنالتی تیم پرسپولیس را نگرفت/ زمان کمی تا بازی السد داریم
17 اسفند 1397 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت، علیرضا فغانی داور مسابقه دو پنالتی تیم پرسپولیس را دراین دیدار ندیده و یک کارت قرمز صد درصد به بازیکن تیم نساجی را نداد.

" برانکو ایوانکویچ" پس از کسب تساوی یک بر یک تیمش پرسپولیس تهران برابر میزبانش نساجی قائم شهر در جمع خبرنگاران مازندران افزود: بازیکن تیم نساجی در داخل محوطه جریمه توپی که به دستش خورده بود را ندید که با دست بازیکن حریف هم تغییر مسیر داده بود و داور باید با کارت قرمز اخراج می‌کرد چرا که جلوی گل سالم تیم ما را گرفته بود.

زمین چمن مصنوعی در شمال ایران بهترین تصمیم بوده است

سرمربی تیم پرسپولیس تهران، همچنین درخصوص کیفیت زمین چمن مصنوعی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با وجود بارش شدید بارندگی گفت: من حدود ۲۰ سال در فوتبال ایران هستم و می دانم که شرایط آب وهوایی شمال به چه شکلی است.

ایوانکویچ، افزود: تنها کار درستی که می‌شد در این شهرها انجام داد و تبریک می گویم به مسئولان که زمین چمن مصنوعی بهترین راهکار برای مقابله با باتلاق زمین‌های چمن پربارش این مناطق بوده است.

وی، افزود: با این وجود بازی خوبی امروز بازیکنان ما در برابر تیم نساجی ارائه کردند و طبیعی بوده که در چنین وضعیتی با شرایط زمانی کمی که داشتیم، ولی بهتر از بازی با نفت مسجد سلیمان بازیکنان کارکردند.

همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس مدعی هستند

سرمربی تیم پرسپولیس تهران، با بیان اینکه همه تیم‌ها درمقابل تیم پرسپولیس سعی می‌کنند که بهترین عملکرد خود را ارائه دهند، گفت: طبیعی هست که تیم پرسپولیس قهرمان ایران هست وبا انگیزه بازی کنند.

ایوانکویچ، یادآور شد، که بهرحال ما اکنون تیم صدرنشین جدول هستیم و به نیمه نهایی جام حذفی نیز صعود کردیم.

زمان کمی تا بازی السد داریم

وی، با بیان اینکه زمان بسیار کمی تا بازی با السد داریم، گفت: زمان خیلی کمی داریم، اما امروز از عملکرد تیم راضی هستم و شاید دو روز تمرین داشته باشیم. با این حال از عملکرد بازیکنانم در این بازی راضی هستیم.

تبریک به هواداران نساجی و پرسپولیس

سرمربی تیم پرسپولیس در عین حال از حمایت تماشاگران پرسپولیس و نساجی برای حمایت و تشویق از تیم محبوب شأن در زیر بارش شدید باران قدردانی کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته بیست ویکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر میزبانش نساجی مازندران با تساوی یک بر یک متوقف شد.

پرسپولیس با یک امتیاز این مسابقه ۴۲ امتیازی شد ودر صدرجدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0