هدیه نوروزی مجموعه اکسین لند آمل بمردم مازندران ،
15 اسفند 1397 ، دیدگاه 0
افتتاح مجموعه تجاری فرهنگی وپردیس سینمایی اکسین درآمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ شهرستان آمل با وجود داشته های بی نظیر تاریخی، فرهنگی، صنعتی و طبیعی، یک مقصد برای سفر و اقامت محسوب نمی شود و بیشتر محل گذر گردشگران است.اما در دو سال اخیر مجموعه ای در این شهر پا به عرصه گذاشته که تحولات جدی را برای گردشگری این شهر به ارمغان خواهد آورد.

هلدینگ اکسین با سرعت عمل کم نظیر در ساخت و ساز، پروژه هایی را در آمل احداث کرده که در همین مدت کوتاه با اقبال شایسته مازندرانی ها و گردشگران همراه بوده است.

مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال با امکانات نشاط بخش و جذاب تجاری و تفریحی خود، لحظات خاطره انگیزی را برای خانواده ها رقم زده است.

اکسین لند هم با امکانات دلربایش شامل هتل، تالار لوکس و اولین مزرعه کودک ایران بر غنای تفریحی و اقامتی اکسین افزوده است.

دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل گروه اکسین  با اشاره به اینکه مجموعه تجاری تفریحی و خدماتی اکسین شمال، اولین بخش از مجموعه اکسین لند می باشد که در سال 1395 به بهره برداری رسیده  است گفت : این مجموعه تجاری در سه بخش، باشگاه ورزشی، شهربازی سرپوشیده، سالن بولینگ، سالن آرایش و زیبایی، فروشگاه بزرگ هایپرمی و...می باشد

وی همچنین به افتتاح تالار مجلل اکسین که در سال 1396 باحضور شخصیت های کشوری و هنرمندان برجسته به بهره برداری رسید ادامه داد :  تالار و فضای وابسته به آن حدود 10300 مترمربع می باشد و معماری این تالار که در دو سالن جداگانه است هر یک به ظرفیت 1200 نفر مهمان ساخته شد.

مدیرعامل گروه اکسین  به افتتاح وراه اندازی هتل مجلل اکسین اشاره وخاطرنشان کرد : جهت تکمیل نیازهای اقامتی گردشگران ورودی به استان مازندران و به ویژه مهمانانی که برای استفاده از خدمات مجموعه اکسین لند و تالار پذیرایی به این مجتمع مراجعه می نمایند ساخت هتل مجلل اکسین در سال 1396 به بهره برداری کامل رسید که زیربنای این هتل در حدود 4 هزار مترمربع و دارای 23 اتاق می باشد و حداقل آن حدود 30 مترمربع است.

دکتر طاهری پور به استقبال کودکان ودانش آموزان از مزرعه کودک اکسین اظهارداشت :   این مجموعه برای نخستین بار در ایران در مساحت تقریبی 8 هزار مترمربع احداث و در سال 1397 به بهره برداری کامل رسید که این مجموعه دارای 6 هزار مترمربع فضای مسقف می باشد و در آن فضاهای آموزشی، کتابخانه، آشپزخانه و رستوران، آزمایشگاه، فضای بازی، گلخانه، اصطبل حیوانات و کلبه های چوبی و... پیش بینی شد که مزرعه کودک فرصتی برای لمس کتاب طبیعت در دامان طبیعت و کنکاش ذهن جستجوگر کودکان است.

وی با اشاره به افتتاح مجموعه تجاری فرهنگی وپردیس سینمائی اکسین لند  در پایان سال 97 گفت : مجتمع تجاری فرهنگی و سینمایی اکسین لند (فاز سوم): در قطعه زمینی به مساحت 4300 مترمربع و در 5 طبقه با زیربنای 14800 مترمربع در 51 باب واحد تجاری در مساحت های متنوع و رستوران ایرانی فرنگی به ظرفیت 200 صندلی می باشد در حال ساخت می باشد که بزودی افتتاح وبه بهره برداری خواهد رسید .

حضور برنده های داخلی درمجموعه اکسین لند

مدیرعامل گروه اکسین  تاکید کرد : با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در جهت حمایت از کالای ایرانی سعی کردیم  که دراین مجموعه از منتخبی از بهترین برندهای تولیدات داخلی استفاده شود که خوشبختانه مقدمات برای حضور این برندها فراهم شده است .

راه اندازی پردیس سینمایی

دکتر طاهری پور با اشاره به اینکه درکنار واحدهای تجاری پردیس سینمایی را درحال راه اندازی داریم خاطرنشان کرد : باتوجه با استقبال بسیار خوب مسافران ، گردشگران ومردم شهرهای مازندران از مجموعه اکسین لند راه اندازی پردیس سینمائی یک خلا احساس می شد که توانستیم در فاز سوم پردیس سینمائی شامل 3 سالن سینمایی به تعداد 200 صندلی را آماده کنیم .

 وی ادامه داد : این پردیس سینمایی از آخرین تکنولوژی وتجهیزات  روز سینمایی استفاده شد که امیدواریم که بتوانیم  آن چیزیکه حق مردم مازندران است را ادا کرده باشیم

مدیرعامل گروه اکسین  گفت : مکانيزم پرديس سازي يا سالن هاي کنار هم براي مشتري مداري و مخاطب محوري ايجاد شد، به همين خاطر براي جذب مخاطب بيشتر و تعدد انتخاب آنها، سالن هاي چندمنظوره سينمايي و پاتوق هاي فرهنگي ايجاد شد.

دکتر طاهری پور ادامه داد : در دوره مدرن که زمان اندکي براي بهره برداري از زمان و در واقع اوقات فراغت مردم اندک است، پرديس ها کمکي براي غني سازي اوقات فراغت و باعث استفاده بهينه از زمان مردم مي شوند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0