افتتاح یادمان شهید گمنام دردانشکده علوم قرآنی شهرستان آمل
14 اسفند 1397 ، دیدگاه 0
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه 40 سال از انقلاب اسلامی گذشته و ما برای تثبیت نظام چه کار کردیم عنوان داشت: شهدا رفتند و راه را برای ما باز کردند و مسیری را نشان دادند و در مسیر ماندن راه شهدا مهم است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور حجت‌الاسلام عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام نقیب سرپرست دانشگاه قرآن و معارف کشور، حجت‌الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، فرمانده سپاه ناحیه آمل، مسئولین، خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان، دومین یادواره شهید گمنام دانشکده علوم قرآنی شهرستان آمل برگزار و یادمان شهید گمنام دانشکده علوم قرآنی شهرستان آمل افتتاح شد.

حجت‌الاسلام عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه شهرستان آمل پایگاهی برای تشیع بوده است گفت: شهر آمل مهد علم و دانش می باشد که بزرگانی همچون آیات حسن زاده و جوادی آملی را درخود پرورانده است.

 وی با قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم ادامه داد: انسان از اول برای خلیفه الهی آمد و اگر مسیری را عوض کردیم به خودمان برمی گردد.

 وی با اشاره به اینکه چرا ما اینقدر به شهدا احترام می گذاریم ادامه داد: فقط این نیست که شهدا جانشان را برای ما فدا کردند مورد احترام هستند بلکه چیزی که شهدا قداست پیداکردند رنگ خدایی گرفتن است.

 معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه 40 سال از انقلاب اسلامی گذشته و ما برای تثبیت نظام چه کار کردیم عنوان داشت: شهدا رفتند و راه را برای ما باز کردند و مسیری را نشان دادند و در مسیر ماندن راه شهدا مهم است.

 عادلی با اشاره به اینکه تقوا داشتن فقط به روزه و نماز و... نیست اظهارداشت: مسئولی که دست درازی در بیت المال دارد چه جوابی باید بدهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به تبیین گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری اعلام شده است خاطرنشان کرد: گام دوم انقلاب افق 40 ساله دوم انقلاب را برای مان طراحی کرده است که می بایستی به یک گفتمان تبدیل شود.

عادلی اشاره کرد: متاسفانه سبک زندگی تحت تاثیر تبلیغات رسانه و الگوگیری از دیگران برایمان ترسیم می کنند و باید تلاش کنیم که اگر کوتاهی کردیم در پیشگاه شهدا باید جوابگو باشیم.

حجت‌الاسلام نقیب سرپرست دانشگاه قرآن و معارف کشور گفت: دانشگاه علوم قرآنی به برکت انقلاب اسلامی و به برکت خون شهدا تاسیس شده است و دنباله روی اهداف شهدا هستیم.

 وی با اشاره به اینکه قدوم شهید گمنام در دانشکده علوم قرآنی آمل یک نعمت است ادامه داد: وجود این شهید والامقام قطعا منشا خیر و برکت خواهد بود و باید همه ما قدردان خون شهدا باشیم.

  سرپرست دانشگاه قرآن و معارف کشور اشاره کرد: با وجود شهید در این دانشکده روز به روز علاوه بر لحاظ وضعیت علمی، باید کمک فرهنگی به جامعه را شاهد باشیم.

 حجت‌الاسلام نقیب با اشاره به تقویت دانشکده علوم قرآنی آمل عنوان داشت: دانشکده علوم قرآنی آمل یکی از دانشکده های خوب در سطح کشور می باشد که توانسته است درصد اشتغال خوبی را داشته باشد.

 حجت الاسلام محمدهادی بهرامیان رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل با بیان اینکه ساختمان دانشکده علوم قرآنی آمل جزو موقوفات می باشد گفت: وجود این شهید گمنام هم در این دانشکده یک نعمت است که دانشجویان با تاسی گرفتن از آرمانهای خون شهدا روز به روز به معلوماتشان افزود می شود.

 وی افزود: کار ساخت یادمان شهید گمنام در کوتاهترین زمان ممکن با هزینه ای بالغ بر 110 میلیون تومان و با کمک خیرین ساخته شده است

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0