آمادگی شرکت توزیع نیروی برق مازندران برای ایام نوروز 98
2 اسفند 1397 ، دیدگاه 0
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران بیان داشت: استان مازندران با توجه به شرایط جوی و اقلیمی و همچنین مسافرخیز بودن، تمام نیروهای شرکت توزیع برق مازندران کاملا به ‌صورت شبانه‌روزی در حالت آماده‌ قرار میگیرند تا درصورت بروز هرگونه مشکل برق نسبت به رفع آن در سریعترین زمان ممکن اقدام نمائیم.

کمال آنلاین ، مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران بیان داشت: استان مازندران با توجه به شرایط جوی  و اقلیمی و همچنین مسافرخیز بودن، تمام نیروهای شرکت توزیع برق مازندران کاملا به ‌صورت شبانه‌روزی در حالت آماده‌ قرار میگیرند تا درصورت بروز هرگونه مشکل برق نسبت به رفع آن در سریعترین زمان ممکن اقدام نمائیم.

مهندس قاسم شهابی گفت: تمام خطوط ناپایدار شناسایی شده و رفع آن در قالب مانور در شبکه برق‌رسانی در حال انجام است تا شاهد خاموشی و بروز مشکلی نباشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه برای ایام نوروز و تابستان 98 آماده می‌شویم، افزود: تمام طرح‌ها و برنامه‌ها در زمینه تحقق این مهم است که بتوانیم باکمترین خاموشی و قطعی به مردم خدمات شایسته ای ارائه کنیم فراهم می باشد.

وی بیان کرد: موضوع مهم این است که باید مشترکان به‌موقع نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند تا بتوانیم بدهی پیمانکاران و فروشندگان را پرداخت کرده و همچنین برای طرح‌های تامین برق در تابستان 98 سرمایه‌گذاری نمائیم.

شهابی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر مطالبات شرکت توزیع برق مازندران در بخش‌های مختلف خانگی، اداری، صنعتی، کشاورزی و سایرمصارف 117 میلیارد تومان است که درخواست ما از شهروندان این است هرچه سریعتر نسبت به پرداخت بدهی هزینه برق مصرفی خود اقدام نمایند تا در روزهای پایانی سال مجبور به قطع برق آنها نشویم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0