تدابیر ویژه و مهم امور برق آمل برای تابستان سال آینده و کاهش ناپایداری
30 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
مدیر امور برق غرب آمل : امور برق آمل این نوید را خواهد داد که با انجام فعالیتهای مهم ، تعمیرات پیشگیرانه و عملیاتی در شبکه های فشار متوسط ، میتوان تابستان بدون قطعی و خاموشی را به شهروندان هدیه نماید و این جز وظایف ذاتی و لاینفک امور برق آمل میباشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس فیاض مدیر امور برق غرب آمل  درگفتگویی با اشاره به اینکه تامین برق مطلوب ، رفع و کاهش مدت زمان خاموشی یکی از دغدغه های اصلی امور برق غرب آمل در سالهای اخیر بوده است گفت : همانطور که میدانید این روزها  شاهد خاموشی هایی در طول روز هستیم که تعجب همگان علی الخصوص مشترکین خانگی را به خود وا داشت.

وی با اشاره به علت خاموشی های مکرر درآمل افزود : امور برق آمل جهت افزایش سطح پایداری شبکه های فشار متوسط و نیز به طبع آن شبکه فشار ضعیف ، اقدام به تعمیرات بر روی خطوط پر عارضه نموده که شاید از نظر مشترکین ، هم اکنون در خاموشی های دو الی سه ساعته بسر ببرند ، اما همین تعمیرات بر روی این خطوط ما را از نعمت برق در تابستان آینده تامین میکند.

مدیر امور برق غرب آمل   ادامه داد : امور برق آمل این نوید را خواهد داد که با انجام فعالیتهای مهم ، تعمیرات پیشگیرانه و عملیاتی در شبکه های فشار متوسط ، میتوان تابستان بدون قطعی و خاموشی را به شهروندان هدیه نماید و این جز وظایف ذاتی و لاینفک امور برق آمل میباشد.

فیاض در پایان اشاره کرد :  با توجه به ایام پایانی سال ، با پرداخت به موقع صورتحساب برق مصرفی ما را در ارائه  خدمات مطلوب و بهتر یاری نمایند و هر گونه قطعی برق را به سامانه متمرکز ۱۲۱ شهرستان اطلاع دهند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0