درگیری بین 2 جوان در آمل رنگ خون گرفت
30 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان " آمل" از شناسایی و دستگیری عامل نزاع و درگیری و قتل جوان 21 ساله در کمتر از 12 ساعت خبر داد

کمال آنلاین /سرهنگ نعمت الله آزادی  فرمانده انتظامی شهرستان  آمل از شناسایی و دستگیری عامل نزاع و درگیری و قتل جوان 21 ساله در کمتر از 12 ساعت خبر داد و گفت : در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 در روز شنبه 27 بهمن ماه مبنی بر وقوع درگیری منجر به چاقوکشی بین دو جوان در یکی از پارک های شهر، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: كارآگاهان پليس آگاهي با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، جوانی 21 ساله در پی یک درگیری با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و قاتل پس از ارتکاب به قتل از صحنه جنایت متواری شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم به قتل شناسایی در یکی از شهرهای همجوار شناسایی شد.

سرهنگ آزادی، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی، متهم را در یکی از منازل روستایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: متهم پس از دستگیری در تحقيقات و بازجویی های فنی پلیس ضمن اقرار به قتل علت درگیری را اختلاف با مقتول اعلام کرد که براثر یک مشاجره لفظی و درگیری منجر به چاقو کشی و قتل شد.

متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و سپس روانه زندان شد.

سرهنگ آزادی با بیان اینکه در زمان بروز خشم، تصمیم گیری برای افراد سخت و دشوار است، گفت: در این زمان است که فرد از هر ابزاری برای تخلیه روانی خود استفاده می کند و به همراه داشتن و حمل چاقو منجر به حوادثی ناگوار می شود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0