حضور اکسین لند در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
28 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
اکسین لند به عنوان بزرگترین مرکز چند منظوره استان مازندران تلاش می نماید در کنار سایر فعالیتهای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی گروه اکسین، حلقه دیگری از زنجیره فعالیتهای بنیادی و سازنده این گروه را شکل دهد و بستر مناسبی را برای ارائه خدمات متنوع گردشگری و تامین نیازهای مردمان مازندران ارائه نماید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ آمل از جمله شهرهای پیشتاز است که ظرفیت های بسیاری برای توسعه دارد و در سالهای اخیر با همت شهروندان و افراد شاخص شهر، فعالیت های جدی در زمینه پیشرفت آغاز شده و آمل به تدریج نقش دیرین خود را به عنوان قطب فعالیت های استان مازندران باز می یابد.

در این میان باتوجه به بازدید میلیون ها گردشگر در سال از منطقه مازندران که درگاه عبور بسیاری از آنان جاده هراز و شهر آمل می باشد

اکسین لند به عنوان بزرگترین مرکز چند منظوره استان مازندران تلاش می نماید در کنار سایر فعالیتهای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی گروه اکسین، حلقه دیگری از زنجیره فعالیتهای بنیادی و سازنده این گروه را شکل دهد و بستر مناسبی را برای ارائه خدمات متنوع گردشگری و تامین نیازهای مردمان مازندران ارائه نماید.

در این راستا دکتر حمید طاهری پور، مدیرعامل گروه اکسین اعتقاد راسخ دارد به اینکه اکسین لند به عنوان بزرگترین مرکز چند منظوره استان مازندران تلاش می نماید در کنار سایر فعالیتهای گروه اکسین، حلقه دیگری از زنجیره فعالیتهای بنیادی و سازنده این گروه را شکل دهد و بستر مناسبی را برای ارائه خدمات متنوع گردشگری و تامین نیازهای مردم در استان سرسبز و لاله خیز مازندران ارائه نماید.

مجموعه اکسین لند آمل شامل مراکز تجاری، تفریحی، اقامتی، پذیرایی و آموزش های متعددی می باشد که اهم آنها عبارتند از مجموعه تجاری، تفریحی، خدماتی اکسین شمال، مزرعه کودک اکسین، هتل بزرگ اکسین و تالار مجلل اکسین که فاز دوم توسعه آن مجتمع تجاری تفریحی اکسین (سرزمین عجایب) و فاز سوم طرح توسعه مجتمع تجاری فرهنگی اکسین (مجتمع سینمایی) است.

در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، حضور اکسین لند توانست نظر بازدید کنندگان را از جمله معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، استاندار مازندران، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران و دیگر مسئولان و فعالان حوزه گردشگری را جلب کند.

مجید حسین زادگان استاندار مازندران باقدردانی از تلاش های صورت گرفته در مجموعه اکسین لند گفت: قطعا استان مازندران به وجود سرمایه گذارانی همچون دکتر طاهری پور نیاز دارد که با سرمایه گذاری در تمام بخش ها بخصوص گردشگری بتوانیم قابلیت های استان را نشان دهیم و  شاهد حضور بیشتر گردشگران در مازندران باشیم.

وی ادامه داد: باید در مسیری حرکت کنیم که سرمایه گذاران به مشارکت در شکوفایی اقتصادی استان تشویق شوند و از اقتصاد و بودجه دولت محور رهایی یابیم.

وی با بیان این که با بهره گیری از توان بخش خصوصی سعی داریم باری از دوش مردم برداریم و زمینه های تقویت تولید، تجارت، اشتغال و اقتصاد فراهم شود، ابرازداشت: باید زمان پاسخگویی به خواسته های سرمایه گذاران با کوتاه کردن فرآیندهای اعطای مجوز از سوی دستگاه ها به حداقل زمان ممکن کاهش یابد و در این راستا بدنبال تقویت فعالیت پنجره واحد سرمایه گذاری هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0