لزوم عدالت در پرداخت حقوق ها یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
25 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
حمایت از قشر کارگران، کارمندان و بازنشستگان از ضروریات مهم و اساسی است که ضرورت دارد دولت و مجلس در تعیین بودجه و بررسی میزان افزایش حقوق و دستمزدها برای سال جدید به این امر توجه ویژه داشته باشند.

حمایت از قشر کارگران، کارمندان و بازنشستگان از ضروریات مهم و اساسی است که ضرورت دارد دولت و مجلس در تعیین بودجه و بررسی میزان افزایش حقوق و دستمزدها برای سال جدید به این امر توجه ویژه داشته باشند.

کارگران، کارمندان و بازنشستگان همواره باید در کانون توجهات باشند و تلاش ها در راستای رفع دغدغه ها و مطالبات آنان باشد تا در معیشت خود دچار مشکل نشوند.

این قشر از جمله افرادی می باشند که با کمترین میزان حقوق دریافتی در حال گذران زندگی خود هستند که ضروری است تا حدی می شود در راستای ارتقای وضعیت زندگی آنان تلاش گردد.

برقراری عدالت در نظام پرداخت از جمله ضروریات اساسی است که نیاز می رود دولت و مجلس به این امر مهم توجه نموده و تلاش کنند تا نسبت به افزایش بیشتر حقوق افرادی که دریافتی کمتری دارند اقدام نمایند.

در یک سال اخیر شاهد افزایش گسترده قیمت ها بوده ایم و این افزایش در خصوص بسیاری از کالاها با رشد چند برابری مواجه بوده است که این امر زندگی کارگران، کارمندان و بازنشستگان را با مشکل مواجه نموده و برای گذران زندگی خود در این گرانی دچار سختی شدند.

روز به روز شاهد افزایش قیمت ها هستیم که بازار از حالت تعادلی و ثبات خود خارج گردیده است و این افزایش قیمت ها تناسبی با میزان حقوق دریافتی کارگران، کارمندان و بازنشستگان ندارد.

همین عدم تناسب حقوق دریافتی و تورم سبب گردید تا کارگران، کارمندان و بازنشستگان توان این را نداشته باشند تا همه خواسته های زندگی خود را تامین کنند که نباید این گونه باشد.

ضرورت دارد دولت و مجلس برای افزایش حقوق کارگران، کارمندان و بازنشستگان به میزان تورم موجود در کشور توجه اساسی داشته باشند و میزان تعیین دستمزد سال جدید براساس افزایش قیمت ها باشد که تحقق این امر نقش بسزایی در بهبود وضعیت معیشتی خواهد داشت.

امید است شاهد افزایش حقوق ها براساس میزان تورم باشیم که کارگران، کارمندان و بازنشستگان شایسته بهترین خدمات و امکانات هستند.

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0