آغاز عملیات گازرسانی به منطقه چلاو آمل در سال 98
25 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
مدیرعامل شرکت گاز مازندران: خوشبختانه منطقه چلاو باتوجه به عملیات اجرایی سخت و صعب العبور است قابلیت گازرسانی را دارد.
به  گزارش خبرنگار پایگاه  خبری کمال آنلاین ، مهندس احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران در جریان بازدید از منطقه چلاو که با حضور نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل همراه بود در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما افزود: خوشبختانه منطقه چلاو باتوجه به عملیات اجرایی سخت و صعب العبور است قابلیت گازرسانی را دارد.
وی افزود: با کمک نماینده مردم آمل درمجلس و فرماندار ویژه آمل تمهیدات لازم جهت شروع عملیات گازرسانی در سال 98 اجرایی خواهد شد.
وی اشاره کرد: کارهای مطالعاتی انجام شده و بخاطر مشکلاتی که دارد کار اجرایی زمانبر است.   
مدیرعامل شرکت گاز مازندران درخصوص برنامه های 100 روزه که مورد تاکید استاندار مازندران می باشد گفت: با همکاری معاونین و پیمانکاران امیدواریم که تا پایان سال 97 عملیات گازرسانی به روستاهای مورد نظر به اتمام برسد و مردم از نعمت گاز برخوردار باشند.
احمدپور خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی گازرسانی به تمام روستاها در دستور کار قرار دارد از هزار جریب بهشهر تا رامسر می باشد که بخشی در تنکابن و رامسر در 16 روستا و 11 روستای بابل و 4 روستای در‌ لاریجان افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی عنوان داشت: 33 روستا در بخش هزارجریب نکا و 70 روستا در بخش دودانگه و چهاردانگه ساری 
در اسفند ماه افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران تاکید کرد: برای اتمام پروژه های گازرسانی به مناطق یادشده بیش از  1000 میلیارد هزینه در برخواهد داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0