والیبال کاله به ایستگاه پیکان رسید
10 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
حساس ترین دیدار هفته بیست ودوم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور درحالی در شهرهای مختلف برگزار می شود که نگاه همه والیبال دوستان به دوئل تیم کاله مازندران وپیکان است.

دیدار حساس دو تیم که کاله مازندران و پیکان تهران که عنوان پرافتخارترین تیم های باشگاهی در لیگ برتر والیبال ایران و آسیا  را نیز درکارنامه افتخارات خود دارند، از ساعت  ۱۶عصرچهارشنبه در سالن  ورزشی پیامبراعظم آمل به مصاف هم خواهند رفت.

دو تیم درحالی در این هفته در آمل به مصاف هم می روند که تیم پیکان با ۴۳ امتیاز و قرار گرفتن درمکان دوم جدول رده بندی در تعقب صدرنشین لیگ است و برای کسب ۳ امتیاز بازی برابر کاله درآمل حساب ویژه ای باز کرده است.

درمقابل شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران که با شکست ۳بریک بازی هفته بیست ویکم روزیکشنبه ۷ بهمن برابر سایپا دیگر تیم تهرانی دراندیشه پیروزی خانگی وجا نماندن از کورس بالانشینان لیگ برتر است.

کاله مازندران با ۳۲ امتیاز اکنون در مکان ششم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد و با توجه به نزدیک بودن امتیاز دو تیم بالا وپایین تر کاله در جدول، ثبت دهمین شکست این فصل را شاگردان " بهروز عطایی" باعث سقوط حداقل دو پله ای آنها در جدول رده بندی مسابقات خواهد شد.

بازی رفت دو تیم درچارچوب هفته نهم این رقابتها که ۳۰ آبان ماه در خانه والیبال تهران برگزار شده بود، با پیروزی ۳ بریک شاگردان " محمد ترکاشوند" در تیم پیکان خاتمه یافته بود.

بازی سختی پیش رو داریم

درهمین حال سرمربی تیم والیبال کاله مازندران، درآستانه بازی تیمش برابر پیکان تهران به خبرنگار مهر گفت: بازی سختی را در پیش رو داریم، تیم پیکان یکی از پرافتخارترین تیم های والیبال کشور است، ضمن آنکه این تیم دراین فصل بازیکنان ملی پوش وبا تجربه کشوری را جذب کرده است.

بهروز عطایی افزود: تیم کاله در آمل ودر حضور تماشاچیان خودی بازی می کند، ضمن آنکه از پیش تیم دست و پا بسته ای برابر پیکان نخواهد بود و امیدوارم بازیکنان کاله به دور از استرس و ترس از نام تیم پیکان ، با تسلط کامل بازی عادی خود را به نمایش بگذارند.

فدراسیون والیبال هم برای بازی حساس دو تیم کاله مازندران وپیکان تهران، " مرتضی  اکرمی" داور بین المللی والیبال ایران را به عنوان داور اول و " مهدی  نویدی" را به عنوان داور دوم به همراه " احمد  بندری" ناظر داوری و " یونس حسن زاده " را به عنوان ناظر سازمان لیگ انتخاب کرده است.

کاروان تیم پیکان تهران عصرسه شنبه برای رویارویی با تیم کاله مازندران وارد شهرستان آمل شدند و سه شنبه شب تمرین خود را در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0