کلنگ زنی اولین ساختمان اداری انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران در آمل
8 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
باحضور نماینده مردم آمل درمجلس، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، فرماندار ویژه آمل، روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد مسکن آمل، اعضای هیئت مدیره انجمن کارگران ساختمانی مازندران، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارگران انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل، کلنگ ساخت اولین ساختمان اداری انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران در آمل زده شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛  باحضور نماینده مردم آمل درمجلس، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، فرماندار ویژه آمل، روسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد مسکن آمل، اعضای هیئت مدیره انجمن کارگران ساختمانی مازندران، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارگران انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل، کلنگ ساخت اولین ساختمان اداری انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران در آمل زده شد.

مسلم مکاری رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل باقدرشناسی از همت مسئولین استانی و شهرستانی درجهت ساخت ساختمان اداری این انجمن گفت: باهمت همه عزیزانم در هیئت مدیره و پیگیری های خوب دکتر یوسفیان ملا نماینده پرتلاش آمل درمجلس، آقای رسولی فرماندار ویژه آمل، مهندس اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل توانستیم این زمین را با دادن حق عضویت کارگران ساختمانی عضو انجمن خریداری کنیم.

 وی با اشاره به اینکه حق کارگران عزیز است که دارای یک مکانی برای پیگیری امور خود باشند ادامه داد: این زمین بمساحت 350 مترمربع می باشد و برای ساخت آن نیازمند همت والای مسئولین است که این اتفاق مهم برای اولین بار در مازندران در شهر آمل صورت می گیرد.

 وی اشاره کرد: انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل در سال 1389 تاسیس شد که تاکنون دارای عضویت 7200نفر در تمام رشته های ساختمانی می باشد.

رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل یادآورشد: از 7200 نفر عضو، 5200 نفر بیمه شدند و انشاله مطابق قولی که دولت داده است تمامی کارگران ساختمانی که ثبت سامانه شدند بیمه می شوند.

دکتر عزت اله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس باقدردانی از پیگیری های همه مسئولین و اعضای هیئت مددیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل گفت: در این پیگیری ها نباید فراموش کنیم که مهندس مکاری چقدر برای گرفتن زمین و مطالبات به حق کارگران زحمت کشیدند.

وی ادامه داد: خدمت در همه جا تاثیرگذار است و قشری که واقعا باید خدمت شود قشر عزیزان کارگران است که جسم و جانشان را به تلاش می گیرند.

نماینده مردم آمل درمجلس گفت: برای این قشر زحمتکش برهمه ما واجب است که با تمام وجود درخدمتشان باشیم و خدا را شاکر هستیم که بخاطر طی کردن مراحل زیاد اداری امروز شاهد کلنگ زنی می باشیم.

دکتر یوسفیان تاکید کرد: تمام دستگاههای اجرایی اعم از فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر باید کمک کنند بدون دریافت ریالی کار ساخت را جلو ببرند و اینجانب مبلغ 300 میلیون تومان برای شروع کار اولیه را اختصاص می دهم.

کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در ادامه مراسم باقدرشناسی از مسئولین شهرستان بخصوص دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در جهت رسیدگی برای رفع مشکلات کارگران ساختمانی شهرستان آمل گفت: حقیقتا خدمت کردن به این قشر زحمتکش وظیفه همه می باشد که آنچه را از دستمان برمی آید برای تسریع درساخت کوتاهی نخواهیم کرد.

 وی ادامه داد: انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل یکی از انجمن های فعال در مازندران می باشد که پیگیری های خوبی برای بیمه و دیگر مشکلات کارگران دارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0