کشف 29 كيلو مواد مخدر در شهرستان آمل
8 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
سرهنگ نعمت اله آزادی گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي در اقدامی اطلاعاتي، از فعالیت 2 باند تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت اله آزادی گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي در اقدامی اطلاعاتي، از فعالیت 2 باند تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از هماهنگی های قضائی ماموران تشکیل تیم های عملیاتی، اعضای باند را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ آزادی خاطر نشان كرد: ماموران در بازرسی از خودروهای متهمان 29 کيلو انواع مواد مخدر شامل 15 کیلوگرم تریاک و 14 کیلوگرم حشیش كه به شيوه ماهرانه اي در خودرو جاسازي شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: تمامی اعضای این باند افیونی، پس از تشکيل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل بابيان اينکه مواد مخدر يك عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشري است، گفت: مواد مخدر ريشه اخلاق را در جامعه مي سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگراني و ناامني شهروندان و در نتيجه تنزل امنيت انساني آنان مي شود.

وی در پایان، افزود: مقابله با پديده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری وتعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0