لایحه بودجه 200 میلیارد تومانی سال 98 شهرداری آمل و سازمان های وابسته تقدیم شورا شد
2 بهمن 1397 ، دیدگاه 0
محمد محمدی از حضور شهردار آمل در صحن شورا و تقدیم لایحه بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری آمل و سازمان های وابسته به شورا برای بررسی و تصویب خبر داد .

کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی گفت : لایحه بودجه پیشنهادی 200 میلیارد تومانی شهرداری آمل و سازمان های وابسته با بیش از 30 درصد افزایش نسبت به سال گذشته تقدیم شورا شد .
رئیس شورای اسلامی شهر آمل اظهار داشت : مهمترین موضوعی که در بودجه سال 98 لحاظ خواهد شد توجه به مردم است تا با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت معیشتی به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا بودجه سال آینده با توزیع عادلانه به تمام نقاط شهر اختصاص پیدا کند .

وی از تلاش اعضای شورا برای توزیع عادلانه بودجه شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی و خدمات رسانی گفت : اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم تلاش می کنند تا مشکلات و مسائل شهری مرتفع گردد و شهروندان کمتر با مشکلات شهری مواجه شوند .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز با بیان اینکه بودجه سال 98 شهرداری بر اساس نیاز و واقعیت های درآمدی پیش بینی شده بسته شده است بیان کرد : اولویت اصلی ما تکمیل پروژه های نیمه تمام، آغاز و اتمام به موقع پروژه های ضروری و حذف هزینه های غیر ضروری می باشد تا با حمایت و پشتیبانی اعضای شورا در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم، کارها هدفمند و با برنامه ریزی پیش برود .
وی با بیان اینکه با اعتماد سازی شهروندان امیدوارم بتوانیم نیازهای آنها را برآورده کنیم افزود : لایحه پیشنهادی سال 98 شهرداری با همفکری و نشست های مستمر کارشناسان متخصص در حوزه های مختلف شهری و معاونت اداری و مالی، شهرداران مناطق و مدیران سازمان های وابسته به شهرداری با در نظر گرفتن تمامی جوانب و ظرفیت های ممکن با برنامه ریزی دقیق تدوین و آماده شده است که امروز برای بررسی و تصویب تقدیم رئیس شورای اسلامی شهر شد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0