پیشرفت‌های کشور را مدیون خون شهدا هستیم
29 دی 1397 ، دیدگاه 0
سرهنگ پاسدار بهروز عیسی‌زاده در سی و پنجمین سالگرد شهادت بسیجی شهید "قربانعلی مسافر" در مسجد امام حسین(ع) روستای پولادکلا بخش چمستان، اظهار کرد: دشمنان اسلام و مسلمین با آغاز اسلام به فکر دشمنی و نقشه‌افکنی بودند و روز به روز این نقشه‌ها پر رنگ‌تر و با زرق و برق‌تر از گذشته شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ پاسدار بهروز عیسی‌زاده در سی و پنجمین سالگرد شهادت بسیجی شهید "قربانعلی مسافر" در مسجد امام حسین(ع) روستای پولادکلا بخش چمستان، اظهار کرد: دشمنان اسلام و مسلمین با آغاز اسلام به فکر دشمنی و نقشه‌افکنی بودند و روز به روز این  نقشه‌ها پر رنگ‌تر و با زرق و برق‌تر از گذشته شد.

وی با اشاره به اینکه از مهمترین اهداف دشمنان از بدو اسلام تاکنون از یاد بردن شهدا از خاطر و ذهن مسلمانان است، افزود: حتی در عصر عاشورا یزد و یزیدیان دست به برپایی چشن و سرور بزرگ پیروزی کردند تا مردم شهید و شهادت را از یاد ببرند ولی غافل از اینکه بعد هزار سال روز به روز این حلاوت و آتش عشق و ارادت به امام سوم شیعیان افروخته‌تر می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه آمل با بیان اینکه خداوند خود اجر و پاداش شهدا را می‌داند زیرا این پاداش بسیار والا و ارزشمند است که در خیال و درک انسان نمی‌گنجد، تصریح کرد: شهدا با خدا دست به معامله زدند و پاداش معامله آنها با خالق زمین و آسمان‌ها است.

عیسی‌زاده با اشاره به روزی گرفتن خاص شهدا از خداوند، ادامه داد: با توسل به شهدا می‌توان بسیاری از مشکلات سخت و گره‌های کور جامعه را باز کرد و به شفای بسیاری از امراض رسید.

وی با اعلام اینکه شهدا مشکل‌گشا هستند، یادآور شد: در بسیاری از روزهای سخت و طاقت‌فرسای انقلاب اسلامی شهدا دست ما را گرفتند و استمداد رساندند.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آمل با اعلام اینکه هنوز درب شهادت باز است و مسیر شهادت دست‌یافتنی است، گفت: شهدای مدافع حرم که از جوانان نخبه و فرهیخته علمی، فرهنگی، پژوهشی و دینی هستند دریافتند که با شهادت می‌توانند به انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی بهتر خدمت کنند.

عیسی‌زاده با اعلام وجود تحریم‌های فراوان اقتصادی، فرهنگی و انواع جنگ نرم علیه ایران، گفت: خوشبختانه رهبری جمهوری اسلامی به دست مجتهد والامقام، فقیه، انسان مبارز و انقلابی قرار دارد که با تدبیر و آگاهی فوق‌العاده خود همه نقشه‌های دشمنان را برملا کرده و به نابودی برده است.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی که فرمودند باید در بخش‌های مختلف مقابل دشمنان دست پر باشیم، یادآور شد: امروزه جوانان کشورمان و مردم آگاه باید مجهز به علم روز و نوین باشند و مقابل دشمنان قرار گیرند.

عیسی‌زاده با بیان اینکه دشمن قصد داشت تا سال نو میلادی را در ایران جشن بگیرد ولی این آرزو را همانند دیگر آرزوهای خود به گور برد، ادامه داد: همچنان به دشمنان اعلام می‌کنیم که راجع به کشورمان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی با اعلام اینکه استکبار با عدم پاسخ گرفتن در همه جنگ‌های سخت علیه ایران، رو به سوی جنگ نرم آورده است، افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در کشورمان شاهد رویدادهای بزرگ علمی، حامل‌های انرژی، پزشکی، نانو، نظامی، ساخت موشک، دفاعی، هسته‌ای و فضایی بودیم که همه به برکت انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش فارس، بسیجی شهید قربانعلی مسافر سال ۱۳۴۶ در خانواده‌ای معتقد و مذهبی اهل روستای فولادکلا از بخش چمستان شهرستان نور متولد شد و با توجه به سن کم خود در سال 1362 با گذراندن سن 16 سالگی به ندای امام امت برای مبارزه با دشمنان بعثی لبیک گفت و از طریق سپاه پاسداران شهرستان نور راهی جبهه‌های غرب کشور و استان کردستان شد.

این بسیجی شهید با اعزام به منطقه جنگی مریوان، محور جانوران، روستای طینال بر اثر کمین و تأمین جاده در یکی از روزهای پایانی دی ماه سال ۱۳۶۲ شهد شیرین شهادت نوشید.

در بخشی از وصیت‌نامه این شهید بزرگوار آمده است: پدر عزیزم می‌دانم که بزرگ کردن یک فرزند چقدر سخت است و رنج‌کشیدی تا یک فرزند بزرگ کنی و مادرم می‌دانم چه شب‌ها سر گهواره من بیدار بودی تا این‌که گریه نکنم و آرزو داشتی من به شما خدمت کنم و چه آرزویی از این بالاتر که فرزندت را در راه خداوند بدهید، صد آفرین بر تو ای پدر و مادرم که با این همه کاری که کردید و من باید شما را کمک می‌کردم ولی گفته‌اید برو به جبهه و با این حرف شما یک روحیه دیگری به من دادید و با دلی پاک و مشتاقانه به سوی جبهه حرکت کردم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0