بازدید سر زده ریاست اداره ارشاد آمل از مراحل ضبط سریال تلویزیونی " شش قهرمان و نصفی " در آمل
25 دی 1397 ، دیدگاه 0
ریاست اداره ارشاد آمل از مراحل ابتدایی ضبط سریال تلویزیونی " شش قهرمان و نصفی " در آمل بازدید بعمل آورد .
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل ؛ روز گذشته ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  ارشاد آمل به اتفاق تنی چند از همکاران از مراحل ابتدایی ضبط سریال تلویزیونی " شش قهرمان و نصفی " در آمل بازدید بعمل آورد .
گفتنی است این سریال به کارگردانی " حسین قناعت " یکی از هنرمندان پیش کسوت آملی در عرصه کارگردانی و فیلمسازی بوده که بازیگرانی همچون " اکبر عبدی " ، " بیژن بنفشه خواه " و ... در این سریال به ایفای نقش می پردازند .
«حسین قناعت» کارگردان سینما و تلویزیون در این دیدار ، اظهار داشت: هدفی که این سریال دنبال می کند تشویق خانواده‌های ایرانی به خرید کالای ایرانی در قالبی شاد بوده و بخش اصلی لوکیشن این سریال مربوط به استان مازندران و شهر آمل و سرخ‌رود است.
وی تصریح کرد : فضای کلی این سریال مانند فیلم سینمایی « قهرمانان کوچک » که سال گذشته اکران شد و مورد استقبال زیادی هم قرار گرفت ، تلفیقی از هنر طنز و ورزش‌های رزمی است.
این کارگردان خاطرنشان کرد: این پروژه تلویزیونی با حمایت سیما فیلم تولید  و احتمالا از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
قناعت درباره بازیگران این سریال نوروزی گفت : همه بازیگران خردسال و نوجوان فیلم « قهرمانان کوچک » در سریال « شش قهرمان و نصفی » هم حضور دارند ؛ در رابطه با بازیگران بزرگسال نیز چهره‌های معروف و هنرمندی از جمله آقای اکبر عبدی ، بیژن بنفشه خواه و ... حضور خواهند داشت.
در واقع این سریال می‌خواهد این نکته را به تمام هم وطنانمان تذکر دهد که با خرید هر کالای ایرانی، یک فرصت جدید برای کار کردن و بهبود زندگی کارگر ایرانی فراهم می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0