میز خدمت مسئولین دو بخش در مصلی نمازجمعه تدارک دیده شود
22 دی 1397 ، دیدگاه 0
امام جمعه دابو ودشت سر، همه مسئولان در نظام جمهوری اسلامی موظفند که برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم خدمت مناسب به مردم، تمام توان و امکانات را برای پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای شهروندان به کار گیرند.
کمال آنلاین ، به گزارش روابط عمومی دفترامام جمعه بخش دابودشت و دشت سر؛ حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده آملی در خطبه های نماز جمعه این هفته با توجه به لزوم تکریم به مردم شریف و نجیب و عزیز و بصیر منطقه در چهلمین سال انقلاب؛ میز خدمت در روزهای جمعه در مصلی را تدارک دیده تا از نزدیک پای درد دل و مشکلات مردم نشسته و با تمام توان نسبت به حل و فصل مشکلات قانونی و شرعی مردم که صاحبان این نظام اند مبادرت نمایند.
 
این مسئول خدوم و دلسوز و مردمی در ادامه به مباحث ذیل پرداخته اند:
 
همه مسئولان در نظام جمهوری اسلامی موظفند که برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم خدمت مناسب به مردم، تمام توان و امکانات را برای پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای شهروندان به کار گیرند.
 
حال برای رفع این معضل و افزایش ارتباط مردم با مسئولین پل ارتباطی تازه ای تعریف شده است و آن هم اجرای #میز‌خدمت در مصلا های نماز جمعه می باشد.
 
این اقدام با هدف تکریم شهروندان و پاسخگویی به پرسش های آنها در مورد مسائل مختلف مرتبط انجام شد و بسیاری مسائل و مشکلات مراجعان حل و فصل و برخی از مواردی که نیاز به بررسی و کار کارشناسی داشته باشد ظرف مدتی پاسخ داده می شود.
 
🔰در راستای خدمت هرچه بهتر به مردم، با قرار دادن میز خدمت در نماز جمعه بخش، مسئولان بدون واسطه، پاسخگوی نیاز های مردم است .
 
از مسئولین دو بخش و دو شهر می خواهم در راستای تسهیل امور اداری و حل مشکلات مردم، روزهای جمعه، میز خدمتی در مصلای نماز جمعه مستقر کنند.
 
🔰بخشداران و شهرداران محترم و  مسئولین ادارات دو شهر و دو بخش حدود یک ساعت مانده به اذان ظهر روزهای جمعه، میز خدمت در مصلی مستقر کنند تا مردم بدون حضور در ادارات و صرف زمان زیاد، مشکلات اداریشان حل شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0