مزرعه کودک اکسین با اداره بهزیستی آمل تفاهم نامه همکاری امضا کرد
18 دی 1397 ، دیدگاه 0
به منظور همکاری فی مابین واستفاده بهینه از امکانات مجموعه سیتی سنتر و مزرعه کودک اکسین، تفاهم نامه ای با حضور رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل با مدیریت مزرعه کودک اکسین امضا شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ در مراسم امضای تفاهم نامه؛ خانم دکتر سارا احمدی مدیریت مزرعه کودک اکسین با اشاره به احداث مجموعه بزرگ اکسین لند در شهرستان آمل توسط دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین گفت: تمام کودکان به همراه تسهیل گر در این مزرعه به شکل آزادانه به فعالیت می پردازند تا هم کار گروهی یاد بگیرند و هم خود تجربه کنند و مربیان آموزش دیده در عین مراقبت از کودکان با کمترین دخالت آن ها را هدایت می کنند.

وی افزود: کودکان در این مزرعه تمام کارها را خود انجام می دهند و برای نمونه خود به مزرعه می روند و مواد غذایی مورد نیازشان را از دل خاک بیرون می کشند، از درخت می چینند، شیر می دوشند و تخم مرغ جمع آوری می کنند و سپس مواد غذایی را به آشپزخانه برده و آماده کرده و می پزند و همراه هم می خورند.

مدیریت مزرعه کودک اکسین ادامه داد: در واقع به آنها فرصت داده می شود تا تمام آنچه تا به حال در فیلم ها و کتاب ها دیده بودند خودشان انجام داده و از نزدیک لمس کنند.

احمدی با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و آموزشی در این مزرعه گفت: گروه هدف بهزیستی از اقشار کم درآمد و محروم اجتماعی هستند که نیازمند حمایت های گسترده می باشند و این آمادگی وجود دارد که  بتوانیم با امضای تفاهم نامه بیشتر درخدمت این اقشار باشیم.

خانم کبری اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل باقدردانی از دکتر حمید طاهری پور مدیریت هلدینگ اکسین در ساخت مجموعه های بزرگ اکسین در شهرستان آمل گفت: اقدامات بجا و تحسین برانگیز دکتر حمید طاهری پور قابل تقدیر می باشد که با ساخت مجموعه های بزرگ اکسین، رونقی در بخش گردشگری شهرستان ایجاد کردند.

وی با اشاره به اینکه دکتر حمید طاهری پور در کارهای خیرخواهانه مشارکت دارند ادامه داد: امیدواریم با تعامل بسیار خوب با مزرعه کودک اکسین بتوانیم ضمن ارائه برنامه های فرهنگی نقش بسزایی در شناسایی استعدادها درهمه زمینه را بدست آوریم.

لازم بذکراست این تفاهم نامه در پنج ماده در سه نسخه تهیه و تنظیم گردیده که به امضای طرفین رسیده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0