برپایی پنجمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در آمل
17 دی 1397 ، دیدگاه 0
مهندس سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی آمل درباره این نمایشگاه گفت: انواع مکمل های جدید طیور، دان مرغ و جدید ترین دستگاههای مربوط به سامانه گرما یشی و سرمایشی واحدهای دامی و طور در این نمایشگاه عرضه می شود.

مهندس سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی آمل درباره این نمایشگاه درگفتگو با کمال آنلاین ؛  گفت: انواع مکمل های جدید طیور، دان مرغ و جدید ترین دستگاههای مربوط به سامانه گرما یشی و سرمایشی واحدهای دامی و طور در این نمایشگاه عرضه می شود.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی تولیدات و ظرفیت های استان های مختلف کشور و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کننده و مصرف کننده بدون واسطه و دلالی اعلام کرد.

وی به ظرفیت بالای این شهرستان در بخش طیور در کشور اشاره کرد و بیان داشت: هم اکنون حدود 60 درصد تولید مرغ گوشتی مازندران در این شهرستان تولید می شود.

اسلامی با بیان اینکه با برگزاری این نمایشگاه به دنبال تحقق دو دستاورد مهم اقتصادی و بخش آموزشی آن هستیم، ادامه داد: با این اقدام به نوعی در تلاش هستیم تا فضای خالی و حلقه گم شده بین دانشگاه، صنعت و بازار برای افراد جویای کار برطرف و پر شود.

وی گفت: در این نمایشگاه 40 غرفه  شرکت و واحد تولیدی بخش صنعت دام و طیور از استان های تهران، گلستان، یزد  و مازندران توانمندیهای و تولیدات خود را به نمایش می گذارند.

وی تاکید کرد: ارائه و تقویت تولیدات داخلی و تشویق مردم به استفاده از تولیدات داخلی دربخش کشاورزی در راستای اقتصاد مقاومتی می باشد.

مدیر جهاد کشاورزی آمل ادامه داد: در طول نمایشگاه دوره های آموزشی با حضور محققین کشاورزی، در زمینه های  بهبود تولید شیر، کاشت، داشت وبرداشت و مدیریت گاوداری برگزار خواهد شد.

 مدیر جهاد کشاورزی آمل ادامه داد: این نمایشگاه از 18 تا 21 دی ماه از ساعت  16 الی 21شب  در محل دائمی نمایشگاههای تخصصی آمل برای بازدید علاقه مندان برپا می باشد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0