مسئولان در عمل به فکر جوانان باشند / وام ازدواج ۵۰ میلیون تومان شود
16 دی 1397 ، دیدگاه 0
امام جمعه دابو ودشت سر ، در طی تاریخ انقلاب کی به جوانها اعتماد کردید و ضرر دیدید؟ کم به این نظام خدمت کرده اند؟! کم موجب عزت این نظام شده اند؟! پس چرا کسی به فکر به کار گیری جوان ها نیست !؟
چرا مسئولان به فکر جوان ها نیستند؟
در طی تاریخ انقلاب کی به جوانها اعتماد کردید و ضرر دیدید؟ کم به این نظام خدمت کرده اند؟! کم موجب عزت این نظام شده اند؟! پس چرا کسی به فکر به کار گیری جوان ها نیست !؟
در انقلاب این جوانها بوده اند که پا به پای امام و انقلاب ایستادند و در جنگ داخلی با خون خود نظام را محافظت و از فتنه منافقان حفظشان نموده اند و در جنگ تحمیلی با خون با برکت خود چه عزت ها که خلق نموده اند و اکنون هم ای رویش های انقلاب در دفاع از حرم و حریم امامت و ولایت اینچنین مایه مباحات نظام گردیده اند.
اگر کسی واقعا به فکر حل معضلات فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی نظام هستند در دو زمینه باید قدم بردارند ؛ یکی اشتغال جوان ها و دیگری ازدواج جوان ها
ما که از دیپلماسی خیری ندیده ایم لااقل بیایند از طریق اقتصاد مقاومتی با کمک این نخبه ها و مغزهای متفکر دلسوز جوان حل و فصل مشکلات داخلی و بین المللی بکنند.
من از مسئولان اقتصادی یک سئوال دارم؛ ایا با ۱۰ میلیون وام با این وضع اسفبار و مهلک اقتصادی یک کالا می شود خرید !؟
لذا توصیه دارم حداقل وام قرض الحسنه ای که می تواند کمک کار باشد هم به پسر و هم دختر نفری ۵۰ میلیون بدهند تا بتوانندهم مقدمات ازدواج و عروسی را جور کنند و هم خانه ای اجاره کنند و هم جهیزیه ای تهیه نمایند.
 پس به جای شعار جوان گرایی بسم الله.
 اول از اشتغال جوانها شروع و بعد هم از ازدواج شان و الا شما بگوئید برای این جوانها چه کرده اید؟! چون ایجاد اشتغال برای جوان ها دیگر نگران آینده خود و کشورشان نخواهند بود و لذا مبادرت به ازدواج خواهند کرد.
ما در جنگ از فکر فرمانده هان جوان چگونه توانستیم حزب بعث و حامیانشان را به زانو در بیاوریم؟ 
ما در جریان تحریم چگونه توانستیم از تفکر بلند جوان های انقلابی به دانش هسته ای و داروئی و موشکی و پیشرفت های علمی دیگر بهره مند بشویم؟
ایا این همه خدمت برای تبیین حقیقت وجودی جوان کم هست؟
در روز گذشته از سوی ولی امر مسلمین امام خامنه ای برای نماز جمعه تهران یک امام جمعه جوان به نام حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری چگونه توانست قلب مردم و جوان هایشان را خوشحال بکند و با تدبیر خود به مردم امید خدمت ببخشد ! به این نوع خدمت می گویند تدبیر و امید نه به دیپلماسی بی نتیجه لبخند!
 ایا باز می خواهید تعلل ایجاد بکنید؟ ایا هنوز نسبت به توان جوان های با غیرت و عزت ما شک و شبهه دارید؟ پس بسم الله! 
آستین ها را بالا زده در به کار گیری نیروی قوی و شجاع و دلسوز و ولائی جوان هایمان سبقت بگیرید تا بتوانید در حل و فصل مشکلات سربلند بیرون بیائید و آنوقت خواهید دید که چگونه این عزیزان سیلی محکمی بر دهان یاوه گویان عالم خواهند زد و در عرصه مقاومت پیروز و سربلند خواهیم شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0