احداث شهرک های تفریحی توریستی، جذب سرمایه گذار، ایجاد درآمد پایداردردستور کار شهردار ی قراردارد
16 دی 1397 ، دیدگاه 0
حسن یحیی پور شهردار جدید پل سفید در بیست و هشتمین شورای اسلامی شهرکه با حضور فرماندار شهرستان سوادکوه و اعضای شورای شهر برگزارشدد بیان کرد: طروات شهری در شهر پل سفید وجود ندارد و با جلب اعتماد مردم باید زمینه ایجاد طروات و شادابی شهر پل سفید فراهم شود.

کمال آنلاین ، حسن  یحیی پور شهردار جدید پل سفید  در بیست و هشتمین شورای اسلامی شهرکه با حضور فرماندار شهرستان سوادکوه و اعضای شورای شهر برگزارشدد بیان کرد: طروات شهری در شهر پل سفید وجود ندارد و با جلب اعتماد مردم باید زمینه ایجاد  طروات و شادابی شهر پل سفید فراهم شود.

شهردار پل سفید با اشاره به اینکه ساکن این شهر خواهم شد، ادامه داد: طی زمانی که به عنوان شهردار پل سفید مشغول به فعالیت هستم پروژه دروازه ورودی شهر را پیگیری و به مرحله اجرا در می آورم.

یحیی پور با تاکید بر شفاف سازی در عملکرد شهرداری اذعان داشت: سرمایه گذاری ها باید متناسب با درآمد باشد. زمانی که با پول شهروندان سرمایه گذاری صورت می گیرد مردم باید نتیجه سرمایه گذاری را لمس کنند.

وی با بیان اینکه مجموعه اعضای شورای شهر و شهردار بسته 1+5 هستند، اشاره کرد: با همدلی و همکاری اعضای شورای شهر می توان سرمایه گذاران مناسبی را جهت سرمایه گذاری جذب کرد.

یحیی پور احداث شهرک های تفریحی توریستی، جذب سرمایه گذار، ایجاد درآمد پایدار، استفاده از ظرفیت رودخانه تلار و ساماندهی این رودخانه را به عنوان برنامه های در دستور کار خود نام برد.

وی با اشاره به اینکه شهردار موفق شخصی است که بدون پول کار کند، ادامه داد: اگر مدیری با حداقل بودجه پروژه های بزرگ را اجرایی کند، مدیری موفق خواهد بود.

یحیی پور اظهار داشت: زیبا سازی فضای سبز، نورپردازی شهر و استفاده از استعداد و پتانسیل های موجود از برنامه های شهرداری پل سفید خواهد بود.

وی افزود: جلب اعتماد مردم بسیار حائز اهمیت است و یک شهر خوب دست یافتنی نیست بلکه با مشارکت مردمی ساختنی است.

 یحیی پور ادامه داد: ایجاد دفتر معاونت جذب سرمایه گذار جهت حمایت از سرمایه گذار نیاز به اجرایی شدن دارد و پیشنهادها و انتقادهای مردمی در کارگروهی با حضور اعضای  شورای شهر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه پل سفید با بیش از ۶۰ سال قدمت به توجه نیاز دارد، گفت:  تمام توان خود را به کار خواهم برد تا اعتماد مردم را جلب کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0