مسؤول جدید روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران مازندران منصوب شد
13 دی 1397 ، دیدگاه 0
طی حکمی از سوی حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران، صاحب نجفی به‌عنوان مسؤول جدید روابط عمومی این سازمان منصوب شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران، بعد از ظهر امروز (12 دی‌ماه) آیین تودیع و معارفه مسؤول روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران مازندران در محل این سازمان برگزار شد.
در این مراسم، سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان مازندران از تلاش‌های رضا حمزه‌پور قدردانی و صاحب نجفی به‌عنوان مسؤول جدید روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران مازندران معرفی شده است.
در بخشی از این حکم که از سوی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران صادر شده، آمده است: بدینوسیله با توجه به شایستگی و تجربه شما در مجموعه بسیج و به موجب این حکم جنابعالی به عنوان مسؤول روابط عمومی و تبلیغات سازمان بسیج ورزشکاران مازندران منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قرار دادن تقوا، جهاد در راه خدا، رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و فرامین مقام معظم رهبری و با بهره‌گیری از امکانات مادی و معنوی، برنامه‌ها و وظایف محوله را به نحو شایسته‌ای انجام دهید و در جهت تحقق و پویایی بسیج ده‌ها میلیونی گام‌های موثری بردارید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0