با تمام توان از صنعتگران حمایت می کنیم
12 دی 1397 ، دیدگاه 0
حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد در بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان بابل با اعلام حمایت قاطع از صنعت و تولید در استان، اظهارکرد: امروز نظام سلطه در جنگ اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران است و دنیای کفر در تلاش است ما را در محاصره اقتصادی قرار دهد تا دست از اعتقادات خود برداریم که قطعا در نیل به این هدف شوم خود ناکام خواهد ماند.

کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد در بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان بابل با اعلام حمایت قاطع از صنعت و تولید در استان، اظهارکرد: امروز نظام سلطه در جنگ اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران است و دنیای کفر در تلاش است ما را در محاصره اقتصادی قرار دهد تا دست از اعتقادات خود برداریم که قطعا در نیل به این هدف شوم خود ناکام خواهد ماند.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان با تاکید بر این مطلب که تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی ممنوع است، افزود: اگر یک بانک، کارخانه ای را تعطیل کرد ما تمام مطالبات او را چه از طریق اداره ثبت اسناد و چه اجرای احکام تعطیل می کنیم.

حجت الاسلام تقوی فرد ادامه داد: نمی گوییم بانک ها مطالبات خود را نگیرند ولی با بحث تعطیلی مخالفیم؛ چراکه چرخ کارخانه ها به عنوان سنگرهای اقتصادی باید بچرخد و صنعت باید فعال باشد تا مطالبات بانک ها پرداخت شود.

رئیس شورای قضایی استان مازندران در ادامه با انتقاد و گلایه از رئیس سازمان صمت استان و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران به دلیل عدم حضور در جلسه، افزود: متولیان اصلی صنعت استان باید امروز در جلسه حضور داشتند تا به مشکلات واحدهای تولیدی رسیدگی شود و غیبت آنها به هر دلیلی که باشد قابل قبول و پذیرفته نیست و پیگیری خواهد شد.

به گزارش مهر؛ حجت الاسلام تقوی فرد با اشاره به این مطلب که عدم تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی، به خیر و صلاح همگان است، تاکید کرد: با تمام توان از همه صنعتگران و تولیدکنندگان حمایت می کنیم.

                                                                                                                

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0