ضرورت وجود همصدایی در مازندران یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
12 دی 1397 ، دیدگاه 0
وجود همصدایی، وحدت و همدلی برکات زیادی دارد که بهره گیری از آن می تواند زمینه بسیاری از دستاوردها را فراهم آورد و نقش بسزایی در پیشرفت و توسعه همه امور داشته باشد.

وجود همصدایی، وحدت و همدلی برکات زیادی دارد که بهره گیری از آن می تواند زمینه بسیاری از دستاوردها را فراهم آورد و نقش بسزایی در پیشرفت و توسعه همه امور داشته باشد.

هر میزانی بتوانیم در مسیر وحدت گام برداریم سبب خواهد شد تا مطالبات و خواسته هایمان در حوزه ملی به نحو شایسته تری محقق گردد.

هم اکنون شاهد هستیم بسیاری از استان ها به واسطه داشتن روحیه و تفکر همدلی توانستند به دستاوردهای عظیمی دست پیدا نموده و زمینه تعالی استان خود را فراهم آورند.

اگر می خواهیم استانی توسعه یافته همراه با امکانات و پیشرفت ارزنده داشته باشیم نیازمند آن می باشد تا دست در دست هم داده و برای توسعه مازندران عزیز بلند شویم که در این میان مسئولین و نخبگان از ظرفیت های ویژه ای برخوردار هستند.

آنچه امروز در استان مازندران شاهد هستیم این می باشد که در مظلومیت قرار داریم و به حق خود نرسیدیم که یکی از دلایلش همین عدم وجود همصدایی و وحدت و همدلی در میان مدیران استان است.

استان مازندران سرشار از ظرفیت ها و پتانسیل های ارزنده است اما نتوانستیم این دیار سرسبز و کهن را به جایگاه واقعی اش برسانیم و همین درست کردن داستان های شرق و غرب در مازندران سبب شد تا

 نتوانیم حق خود را بگیریم.

از شرق و غرب کردن استان مازندران بپرهیزیم که ضرورت دارد استان خود را به عنوان یک کلانشهر ببینیم تا بتوانیم زمینه توسعه ای متوازن را در کل مازندران فراهم کرده و نگذاریم عده ای از این فرصت برای تحقق منافع فردی و گروهی خود استفاده کنند.

در برخی از مسائل همچون انتقال آب دریای خزر به سمنان، ایجاد منطقه آزاد تجاری و برخی مسائل شاهد هستیم که دیگر استان ها دارند بهترین بهره ها را می برند اما نتوانستیم با همصدایی برای تحقق منافع کلی مازندران گام برداریم.

وقتی می خواهیم پیشرفت کنیم باید یک بسیج همگانی در میان مسئولان استان مازندران ایجاد شود تا بتوانیم استان خود را در مسیر رشد و توسعه قرار دهیم که شرط آن دوری از هرگونه اختلاف و دودستگی می باشد.

تا زمانی که مازندران را کلانشهر نبینیم نمی توانیم به توسعه و پیشرفت دست پیدا نماییم که امید است مدیران استان همصدا شده و برای پیشرفت مازندران عزیز به پیش رویم که این استان و مردم آن شایسته بهترین امکانات و خدمات هستند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0