دیدارهای مردمی چهره به چهره در تمام شهرهای مازندران صورت می گیرد + عکس
12 دی 1397 ، دیدگاه 0
مهندس قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در حاشیه دیدار مردمی با شهروندان آمل گفت: پیرو دستور استاندار مازندران که مدیران به شهرستانها بروند و از نزدیک بصورت چهره به چهره با مردم ملاقات داشته باشند، اولین شهری که انتخاب کردیم شهر آمل بود بخاطر اینکه شهر بزرگی است و مراجعه کنندگان زیادی داریم.

مهندس قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در حاشیه دیدار مردمی با شهروندان آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛ با اشاره به اینکه همه ما موظفیم فرآیند خدمت رسانی به مردم شریف مازندران را تسهیل کنیم گفت: پیرو دستور استاندار مازندران که مدیران به شهرستانها بروند و از نزدیک بصورت چهره به چهره با مردم ملاقات داشته باشند، اولین شهری که انتخاب کردیم شهر آمل بود بخاطر اینکه شهر بزرگی است و مراجعه کنندگان زیادی داریم.

وی افزودد: امروز حدود 40 مراجعه کننده داشتیم و تقاضاها بیشتر در حوزه چاه کشاورزی، توسعه شهری که در نوبت برق بودند، درخواست اشتغال و مساعدت در تخصیص انشعاب و چاه کشاورزی  داشتند تلاش کردیم تا نهایت همکاری را داشته باشیم و آنچه که قانون و مقررات به ما اجازه می داد به مردم مساعدت کردیم.

دیدارها ی مردمی در تمام شهرهای مازندران صورت خواهد پذیرفت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران ادامه داد: این دیدارها در تمام شهرهای مازندران صورت خواهد پذیرفت و بنا بر این گذاشتیم که یک هفته در ساری باشیم و مابقی هفته ها در روز سه شنبه در یکی از شهرهای مازندران با برنامه ریزی به دیدار مردم برویم.

آمادگی در فصل زمستان جهت مقابله با هرگونه حوادث احتمالی

شهابی با اشاره به آمادگی این شرکت در فصل زمستان جهت مقابله با هرگونه حوادث احتمالی اشاره کرد: وقتی تابستان تمام می شود بلافاصله خود را برای مقابله با طوفان و برف ها در زمستان آماده می کنیم و همکاران ما بعد از گرمای تابستان به طرح های شاخه زنی با همکاری منابع طبیعی، شهرداری ها و دهیاری های استان اقدام کردند.

وی عنوان داشت: همه همکاران توزیع برق مازندران درآماده باش کامل هستند و اگر درحوادث غیر مترقبه مثل طوفان های شدید پیش نیاید اصلا خاموشی برق نخواهیم داشت و مردم در زمستان از لحاظ افت فشار گاز دچار مشکل شدند می توانند از اسپلیت و لوازم برقی که در اختیار دارند استفاده کنند.

مدیریت مصرف برق را درتابستان 98 جدی بگیرند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران  تاکید کرد: از همین الان مردم عزیز مازندران مدیریت مصرف برق را درتابستان 98 جدی بگیرند و وزارت نیرو تلاش کرد که نیروگاه و پست برق احداث کند و تلاش می کنیم تا شبکه های برق را تقویت کنیم اما به دلیل صرفه اقتصادی نتوانستیم آنچه را می خواستیم آماده کنیم و مردم با ما همیاری کنند.

شهابی تصریح کرد:  اگر این همراهی وجود داشته باشد در تابستان 98 مشکلات کمتر خواهد بود و ما تلاش می کنیم تمام طرح ها و پروژه ها که لازم است در تابستان 98 اجرایی کنیم در حال انجام هستیم یقینا به دلیل محدودیت های منابع مالی نمی توانیم همه پروژه ها را به سرمنزل مقصود برسانیم و اگر مردم با ما همراهی نکنند احتمال خاموشی درسال 98 وجود خواهد داشت.

وی از اجرای طرح های تشویقی و ارشادی برای کنترل مصرف خبرداد وگفت: امیدواریم بتوانیم این طرح ها را اجرایی کنیم تا مشکلات را کمتر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از کارهای خوبی که در دستور کار قرار دادیم سرویس کولرها است که به دنبال گرفتن پیمانکار هستیم و با کمک خود مشترکین، مساجد و ادارات با سرویس بموقع کولر ها و اسپلیت ها حداقل مصرف بالای 10 درصد کاهش پیدا خواهد کرد.

افتتاح پروژه ها شرکت توزیع برق مازندران در دهه فجر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از افتتاح پروژه ها در دهه فجر سالجاری خبرداد وگفت: در دهه فجر امسال افتتاح پروژه مهم ساختمان اداره برق در شهر سیمرغ با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان، افتتاح ساختمان اداره برق رینه آمل، افتتاح ساختمان برق شهید نشاکار در جاده فرح آباد ساری و دهها پروژه دیگر از قبیل برق رسانی به چاههای کشاورزی، اصلاح، بهینه سازی، اصلاح خطوط رینگ و احداث شبکه های جدید خواهیم داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0