اکسین؛ اکسیری برای گردشگری، اشتغال و توسعه
12 دی 1397 ، دیدگاه 0
قطار اکسین برای توسعه آمل و مازندران به راه افتاده و با سرعتی که در پیش گرفته، توقفی نخواهد داشت. در شرایط کنونی اقتصاد کشور؛ اکسین؛ اکسیری است که باید قدرش را دانست و از ظرفیت ارزنده اش به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ قطار اکسین برای توسعه آمل و مازندران به راه افتاده و با سرعتی که در پیش گرفته، توقفی نخواهد داشت. در شرایط کنونی اقتصاد کشور؛ اکسین؛ اکسیری است که باید قدرش را دانست و از ظرفیت ارزنده اش به بهترین نحو ممکن استفاده کرد.

جاذبه ای در شهر نزدیک به پایتخت در حال شکل گیری است که به زودی در صنعت گردشگری به یک مقصد سفر مبدل خواهد شد.

مجموعه ای دیدنی و متنوع در شهر پرجاذبه آمل که معادلات گردشگری در این منطقه همجوار با تهران را تغییر خواهد داد و به نگینی درخشان در حوزه گردشگری تبدیل می گردد.

شهرستان آمل با وجود داشته های بی نظیر تاریخی، فرهنگی، صنعتی و طبیعی، یک مقصد برای سفر و اقامت محسوب نمی شود و بیشتر محل گذر گردشگران است.

اما در دو سال اخیر مجموعه ای در این شهر پا به عرصه گذاشته که تحولات جدی را برای گردشگری این شهر به ارمغان خواهد آورد.

هلدینگ اکسین با سرعت عمل کم نظیر در ساخت و ساز، پروژه هایی را در آمل احداث کرده که در همین مدت کوتاه با اقبال شایسته مازندرانی ها و گردشگران همراه بوده است.

مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال با امکانات نشاط بخش و جذاب تجاری و تفریحی خود، لحظات خاطره انگیزی را برای خانواده ها رقم زده است.

اکسین لند هم با امکانات دلربایش شامل هتل، تالار لوکس و اولین مزرعه کودک ایران بر غنای تفریحی و اقامتی اکسین افزوده است.

اکسین شمال برخلاف سایر مجموعه های گردشگری برای بچه ها هم جذاب و وسوسه انگیز است.

در اکسین شمال نگران اقامت و بهره مندی از امکانات ایجاد شده و سایر جاذبه های شهرستان آمل نباشید.

رویاهای دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین به همین جا ختم نمی شود.

رویاهایی که تنها در ذهن او جاخوش نمی کنند و در سایه پشتکار و همتش، در اندک زمانی اجرایی می شوند.

قطار اکسین برای توسعه آمل و مازندران به راه افتاده و با سرعتی که در پیش گرفته، توقفی نخواهد داشت که روزهای خوشی از اکسین در راه است.

در شرایط کنونی اقتصاد کشور؛ اکسین؛ اکسیری است که باید قدرش را دانست.

مجموعه اکسین لند شامل مراکز تجاری، تفریحی، اقامتی، پذیرایی و آموزشی متعددی می شود که اهم آن ها به شرح ذیل می باشد:

مجموعه تجاری تفریحی و خدماتی اکسین شمال: اولین بخش از مجموعه اکسین لند می باشد که در سال 1395 به بهره برداری رسیده و در زیربنایی نزدیک به 28 هزار مترمربع در سه بلوک به ارائه انواع خدمات به گردشگران و ساکنان شهر آمل و منطقه مازندران می پردازد که مهم ترین بخش های این مجموعه عبارتند از: مجموعه تجاری در سه بخش، باشگاه ورزشی، شهربازی سرپوشیده، سالن بولینگ، سالن آرایش و زیبایی، فروشگاه بزرگ هایپرمی و...

تالار مجلل اکسین: از دیگر بخش های مهم مجموعه اکسین لند می باشد که در سال 1396 باحضور شخصیت های کشوری و هنرمندان برجسته به بهره برداری رسید که تالار و فضای وابسته به آن حدود 10300 مترمربع می باشد و معماری این تالار که در دو سالن جداگانه است هر یک به ظرفیت 1200 نفر مهمان ساخته شد.

هتل مجلل اکسین: هتل اکسین، آرامش را پس از یک روز گشت و گذار و تفریح به شما هدیه خواهد کرد. هتلی با اتاق و سوئیت های چشم نواز و چیدمانی روح نواز. به جهت تکمیل نیازهای اقامتی گردشگران ورودی به استان مازندران و به ویژه مهمانانی که برای استفاده از خدمات مجموعه اکسین لند و تالار پذیرایی به این مجتمع مراجعه می نمایند ساخت هتل مجلل اکسین در سال 1396 به بهره برداری کامل رسید که زیربنای این هتل در حدود 4 هزار مترمربع و دارای 23 اتاق می باشد و حداقل آن حدود 30 مترمربع است.

مزرعه کودک اکسین: این مجموعه برای نخستین بار در ایران احداث شده است که دریچه ای نو و توام با خلاقیت را در زندگی کودکان و نوجوانان می گشاید و در زندگی شهری و آپارتمانی امروز لذت، شادابی و بهتر زیستن را به بچه ها می آموزد. ساخت مجموعه مزرعه کودک که برای نخستین بار در کشور در دستور کار مسئولان گروه اکسین قرار گرفت و این مجتمع در مساحت تقریبی 8 هزار مترمربع احداث و در سال 1397 به بهره برداری کامل رسید که این مجموعه دارای 6 هزار مترمربع فضای مسقف می باشد و در آن فضاهای آموزشی، کتابخانه، آشپزخانه و رستوران، آزمایشگاه، فضای بازی، گلخانه، اصطبل حیوانات و کلبه های چوبی و... پیش بینی شد که مزرعه کودک فرصتی برای لمس کتاب طبیعت در دامان طبیعت و کنکاش ذهن جستجوگر کودکان است.

پروژه های در دست اقدام:

مجتمع تجاری فرهنگی و سینمایی اکسین لند (فاز سوم): این مجتمع در قطعه زمینی به مساحت 4300 مترمربع و در 5 طبقه با زیربنای 14800 مترمربع در حال ساخت می باشد و مهم ترین کاربردهای این مجموعه شامل سینمای 220 نفره با مساحت تقریبی 800 مترمربع، رستوران ایرانی فرنگی به ظرفیت 200 صندلی و فضای تجاری با مساحت خالص 5300 مترمربع در 51 باب واحد تجاری در مساحت های متنوع می باشد.

ساختمان پزشکان اکسین (مجتمع تجاری درمانی و آزمایشگاهی): ساخت مجموعه مجهز و مدرن درمانی و آزمایشگاهی اکسین آغاز شده است و قصد مجموعه این می باشد با جلب توجه پزشکان حاذق وکارآمد، علاوه بر ارایه خدمات درمانی به مازندانی ها، زمینه های گردشگری سلامت را نیز در این شهر تقویت کند. محل استقرار طرح در زمینی به مساحت 1081 مترمربع در مجاورت آفتاب 74 در محدوده شهر آمل می باشد و این مجموعه مفتخر است که یکی از استثناترین و زیباترین مجموعه های تجاری درمانی و آزمایشگاهی شمال کشور را برای رفاه حال شهروندان آملی و مازندرانی و خیل عظیم مسافران و گردشگران بنا نهد و نقش موثری در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی جامعه ایفا نماید. این مجموعه فاخر در 9 طبقه شامل 4 طبقه مطب پزشکان، یک طبقه آزمایشگاهی و رادیولوژی، 2 طبقه تجاری و 2 طبقه پارکینگ زیرزمینی بنا می گردد.

مجموعه اکسین به سهم خود نقش بسزایی در اشتغالزایی شهرستان آمل ایفا نموده است که آمار کارآفرینی مجموعه های وابسته به اکسین به شرح ذیل می باشد: مجتمع اکسین ۱۳۵ نفر، بولینگ ۱۰ نفر، شهربازی ۱۲ نفر، هایپرمی ۱۲۰ نفر در ۲ شیفت، مزرعه کودک ۴۰ نفر، تالار ۶۰ نفر، هتل ۲۰ نفر و بابت پروژه های ساختمانی روزانه ۱۱۰۰ الی ۱۳۰۰ نفر

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0