حضور حداکثری اعضا در انتخابات هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل+ عکس
11 دی 1397 ، دیدگاه 0
اعضای اصلی هیئت مدیره: مهندس جهانگیر آذری، مهندس بهنام ولیزاده، مهندس سید نواب طاهری، مهندس ناصر عباسی و مهندس رضا اردشیر لاریجانی اعضای علی البدل هیئت مدیره: مهندس علیرضا ایراندوست و مهندس پیمان غفاری بازرس اصلی: مهندس حسین بهرام پوربازرس علی البدل: مهندس مجتبی مجیدی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ مجمع عمومی فوق العاده انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل برای انتخاب هیئت مدیره جدید باحضور مدیران، نمایندگان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل، رییس، اعضای هیئت مدیره و دیگر اعضای انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل و با حمایت گروه پیمانکاری مختار ثقفی و شرکت تولیدی تخته فشرده پویش استحکام برگزار شد.

مهندس جهانگیر آذری رییس انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل و عضو شورای اسلامی شهر آمل در این برنامه گفت: در طول ۳ سال با اعضای هیئت مدیره تلاش کردیم رویکرد ما در راستای خدمت به انجمن و ساختن شهری آباد باشد.

وی افزود: خوشبختانه صنف ما آنقدر رشد داشت و توانمند گردید که در جمع ما مدیران شهرستان به عنوان عضو انجمن حضور دارند.

مهندس آذری ادامه داد: شهر آمل به داشتن اعضایی همانند شما افتخار می نماید و ما نیز به شما و این همکاری به خود می بالیم.

مهندس ابراهیم حیدری مدیر اجرایی انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل در این برنامه گفت: مسئولیت برگزاری این انتخابات به بنده واگذار شده است که تلاش نمودیم کارهای انتخابات براساس اساسنامه و به نحوی شایسته باشد تا سالم برگزار گردد.

مهندس فرجی بازرس انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل در این برنامه افزود: از همه دوستان می خواهیم انجمن را یاری کرده و بیایند گوشه کار را بگیرند که از نزدیک شاهد زحمات بودم.

وی ادامه داد: تراز مالی مورد تایید اینجانب است و از همه تلاش ها کمال قدردانی و تشکر را داریم.

مهندس توکل نژاد عضو هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل در این برنامه گفت: این انجمن قوی ترین انجمن در شهر است و در کشور نیز تنها انجمن مستقل می باشیم.

وی ادامه داد: هیئت مدیره های انجمن از قبل تلاش کردند تا انجمن وحدت و همدلی خود را حفظ کند و ما هم ادامه دهنده راه بودیم که در دوره اخیر با حداکثر توان انرژی گذاشتیم که برگزاری دوره های آموزشی از جمله برنامه ها است که این ظرفیت را در استان نداریم.

وی بیان داشت: همایش نمونه ها و تجلیل از انبوه سازان برتر را داشتیم که تخصص خوبی در برگزاری آن پیدا نمودیم و این برنامه ها در دوره های بعدی با قدرت بیشتری برگزار خواهد شد.

وی گفت: تشکیل کمیته کنترل و پایش مصالح از شاهکارهای این دوره هیئت مدیره است و جلسات مشترکی درخصوص انجمن در وزارتخانه ها، ادارات کل، فرمانداری، شهرداری و سازمان های مرتبط داشتیم.

مهندس توکل نژاد ادامه داد: از همکاران می خواهیم پرونده تشکیل داده و آن را تکمیل کنند تا بتوانیم پروانه تشخیص صلاحیت را به آنان دهیم.

وی گفت: با پیگیری های صورت گرفته در بخش بافت فرسوده قبلا تا ۵۰۰ هزارتومان تخفیف بود که الان این تخفیف تا هر مبلغی به ۵۰ درصد رسیده است که خبر خوشی می باشد.

مهندس جواد ابراهیم زاده نیز در این همایش درخصوص راه اندازی صندوق تعاونی انبوه سازان و اهمیت و دستاوردهای آینده آن به ارائه سخنانی پرداخت.

گفتنی است؛ در این برنامه از پیشکسوتان عضو انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل آقایان مهندس محمدرضا نوری، مهندس مسعود محمدی ابراهیمی و مهندس بهرام ابوالقاسمی قدردانی بعمل آمد.

اسامی اعضای جدید و علی البدل هیئت مدیره و بازرس اصلی و علی البدل انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل پس از شمارش آرا به شرح ذیل می باشد؛

اعضای اصلی هیئت مدیره: مهندس جهانگیر آذری، مهندس بهنام ولیزاده، مهندس سید نواب طاهری، مهندس ناصر عباسی و مهندس رضا اردشیر لاریجانی

اعضای علی البدل هیئت مدیره: مهندس علیرضا ایراندوست و مهندس پیمان غفاری

بازرس اصلی: مهندس حسین بهرام پوربازرس علی البدل: مهندس مجتبی مجیدی

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0