کلنگ اجرای پل ورودی شهر و میدان شهرداری امام زاده عبدالله زده شد +عکس
8 دی 1397 ، دیدگاه 0
باحضور نماینده مردم آمل درمجلس، معاون استاندار و فرماندار و معاونین فرمانداری ویژه آمل، امام جمعه امام زاده عبداله، بخشدار امام زاده عبداله، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و رییس شورای شهرستان و دیگر مهمانان، کلنگ اجرای پل ورودی شهر و میدان شهرداری امام زاده عبداله زده شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ باحضور نماینده مردم آمل درمجلس، معاون استاندار و فرماندار و معاونین فرمانداری  ویژه آمل، امام جمعه امام زاده عبداله، بخشدار امام زاده عبداله، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و رییس شورای شهرستان و دیگر مهمانان، کلنگ اجرای پل ورودی شهر و میدان شهرداری امام زاده عبداله زده شد.

دکترجواد صلواتی شهردار امامزاده عبداله اظهارکرد: پل سامان ‌دره در ورودی شهر از پروژه‌ های مهم است که در کنار خود عملیات ایجاد میدان شهرداری، تعریض و آسفالت خیابان وصال را به همراه دارد که با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال طی شش ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی درخصوص مشخصات پروژه ادامه داد: پل سامان ‌دره در دهنه رودخانه 6 متر، عرض هشت متر و ارتفاع حدود 10 متر ایجاد می ‌شود و میدان شهرداری نیز با عرض 14 متر می باشد.

شهردار امامزاده عبداله اشاره کرد: کل طول بلوار وصال در حوزه شهری یک هزار و 800  متر است که عملیات تعریض و آسفالت حدود 400 متر انجام شده است که یک و نیم متر دیگر باقی مانده است و با تامین اعتبار سه میلیارد و پانصد میلیون تومان به اتمام خواهد رسید.

دکترصلواتی با بیان اینکه ۳۰ درصد بودجه این پروژه از محل اعتبارات استانی و مابقی از شهرداری تامین می شود افزود: پروژه های دیگری اعم از پارک و بوستان شهرداری بمساحت 1400 متر با کلیه تجهیزات با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان، تعریض معابر، احداث میدان، ایستگاه هواشناسی با همکاری اداره هواشناسی و... در دست اجرا داریم که در ایام چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

وی با قدردانی از حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر و مشارکت مردم گفت: قطعا این حمایت ها باعث خواهد شد که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی و ایجاد بسترهای لازم برای اجرای پروژه های دیگر شهری باشیم.

حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهر امام زاده عبداله از تلاش و زحمات نماینده مردم آمل درمجلس، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به سبب تخصیص اعتبارات برای تسریع عملیات پروژه ها قدردانی نمود.

دکتریوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس شورای اسلامی که درچند سال اخیر وپس از تاسیس شهرداری امامزاده عبداله درجهت تقویت وحرکت رو به جلو شهرداری این شهردر جذب اعتبارهای ملی واستانی تلاش جدی داشته، پیش از شروع پروژه های جدید شهرداری امامزاده عبداله با پیگیری های ویژه با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، موافقت اختصاص حدود 5میلیارد ریال برای شتاب بخشیدن به طرح ها را اخذ که در هفته پیش رو فرایند اداری آن انجام و به حساب شهرداری واریز خواهد شد.

دکترجواد صلواتی شهردار ورییس واعضای شورای اسلامی شهرامامزاده عبداله ازاین اقدام وپیگیری های دکتر یوسفیان ملا بابت حمایت ویژه قدردانی کردند.

 

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0