مازندران را شرق و غرب نکنیم
5 دی 1397 ، دیدگاه 0
دکتر محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس و رییس هیئت ورزش کارگری مازندران در مراسم معارفه رییس هیئت ورزش کارگری شهرستان آمل با اشاره به اینکه ورزش کارگری مظلوم‌ واقع شده است گفت: حضور مسئولین شهرستان آمل در این گردهمایی یک قوت قلبی برایمان می باشد که برای ادامه کارمان نیازمند همیاری و همفکری این عزیزان هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، دکتر محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس و رییس هیئت ورزش کارگری مازندران در مراسم معارفه رییس هیئت ورزش کارگری شهرستان آمل با اشاره به اینکه ورزش کارگری مظلوم‌ واقع شده است گفت: حضور مسئولین شهرستان آمل در این گردهمایی یک قوت قلبی برایمان می باشد که برای ادامه کارمان نیازمند همیاری و همفکری این عزیزان هستیم.

 وی اشاره کرد: با قشر عزیزی کار می کنیم که با همه تلاش ها به حق خودشان نرسیدند و روزی که این مسئولیت را قبول نداریم چیزی نداشتیم و امروز افتخار می کنیم که در دنیا توانستیم جایگاه خوبی را کسب کنیم.

  رییس هیئت ورزش کارگری مازندران ادامه داد: امروز با افتخار اعلام می کنیم که با تلاش شما عزیزان ورزش کارگری در مازندران شناخته شده است  و با انتخاب روسای هیئت ورزشی کارگری همه شهرهای مازندران را زنده کردیم.

دامادی با اشاره به حمایت های استاندار‌ مازندران از ورزش جامعه کارگری مازندران خاطرنشان کرد: پتانسیل و ظرفیت های خوبی در ورزش کارگری مازندران داریم و باید شناسایی و برنامه ریزی داشته و حرکت کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با تاکید بر اینکه استان مازندران مظلوم است و حق ما را ندادند گفت: متاسفانه در عین مظلومیت همه بر سرمان زدند و عده ای از فرصت استفاده کردند و داستانهایی با عنوان شرق و غرب درست کردند تا ما به حق مان نرسیم.

 وی با اشاره به اینکه کشور هلند به زیبایی مازندران هم نمی رسد عنوان داشت: با اختلاف افکنی نتوانستیم از ظرفیت خوب استان استفاده کنیم و فقط به ما گفتند تولید کنید و بهره برداری را دیگران ببرند.

 دامادی با انتقاد از کسانی که با ادبیات غلط شهرها را به جان هم می اندازند اظهارداشت: با همین ترفند، امروز رییس جمهور اعلام می کند که آب مازندران را می بریم مگر ما مرده باشیم تا شما دست به چنین کاری بزنید.

 وی با اشاره به اختصاص 29 میلیارد تومان اعتبار برای تسریع در جاده هراز گفت: همه نمایندگان مازندران بخصوص دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس که بزرگ ما هستند برای شکوفایی مازندران تلاش می کنند و اگر یکی از شهرهای مازندران دچار مشکل شود همه ناراحت می شویم.

 وی تاکید کرد: زمانی می توانیم رشد کنیم که در کنار هم باشیم و همه استان مازندران از شرق و غرب بسیج بشویم تا مازندران را از این حالت بیرون بیاوریم.

 نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس درخصوص منطقه آزاد تجاری در مازندران گفت: چه اشکال دارد که در مازندران ما سه منطقه آزاد تجاری داشته باشیم و افتخارمی کنیم که سه فرودگاه مازندران داریم و باز هم باید فرودگاه ساخته شود.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0